Poveste fara sfarsit

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Post Reply
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

..incepand de la maimute in padurea d stejar pana la alune mancatoare de viespi, de la covoare fericite pana la...
bananas

Post by bananas »

...preshurile gadilate de atingerea firava a pashilor de mamutzi reincarnati in omide canibale..



PS:mah goofy...numa q dexu langa tine le ai mah???razi d mine mah???ala care joaka trivia q google-u in fatza?...ala care are nick-u makeup si nu l-am vazut in viatza vietzilor mele q o fata??...poate vrei sa te limitezi la povestea fara sfarshit si dak vrei sa-mi zici ceva sa-mi zici cand ne intalnim...da?
Postasul
Posts: 14
Joined: 15 Jan 2005 10:39
Clasa: Vizitator
Location: Ciungii Romoselului

Post by Postasul »

si atunci s-a intors... :x
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

....la forum si se mira ca aici se vb despre frumusetile patriei, paduri, rauri, ramuri, varza, barza, viezure..... si vede ca a aparut si o "coaja" de bananas care cunoaste doar vreo trei-patru cuvinte pe care le tot repeta la.....
marinmeister

Post by marinmeister »

nesfarsit ca o moara stricata si nu se gandeste sa mai introduca termeni noi...
bananas

Post by bananas »

...asa cum face goofy cand are timp sa se uite pe www.dexonline.ro si sa dea definitii p care nici el nu le intzelege...da si el copy+paste si e mare filosof si se crede mehenghi...
marinmeister

Post by marinmeister »

... in orasul micut care contine 2 supermarketuri
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

....in care nici draqu nu intra sa cumpere banane cu termen expirat....
bananas

Post by bananas »

...sau pantere roz ce arata ca nishte caini verzi...
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

..insetati si infometati dupa atata plimbare prin parcu plin d zapada pufoasa, cazuta din cer, intr-o minunata zi de..
User avatar
pliktisitul
Posts: 19
Joined: 04 Dec 2005 19:49
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara

Post by pliktisitul »

...de iunie in care veveritzele veninoase shi hamsterii cu umbrelutze vor sa "take over the world" insa...
Vampire

Post by Vampire »

...marmota invelea ciocolata in...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

....staniol de aceeasi culoare cu a bomboanei....
Virus`s

Post by Virus`s »

...afirmand:""Vai ursule!Esti genial",deoarece...
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

..kiar nu m-am gandit niciodata ca intr-adevar porcii pot zbura.....cine-ar fi crezut k...
Post Reply