vampiri

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
User avatar
voli
Posts: 5
Joined: 27 Jan 2006 16:12
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara
Contact:

Post by voli »

de la vampiri la varcolaci la ozn'uri..ce urmeaza ?..iepurashul de pashti shi mosh craciun ? :D
hai mah sa fim serioshi..o facut fata o metafora shi akum va luatzi de ea.
hai totushi sa vb'im de topic...
m'i se pare interesant..deoarece chiar cunosc shi nijte oameni "distrushi"..
shi chiar ash vrea sa vb cu cineva desprea asta..

(popandau abtzinete de la comentarii pls ;P)
Fericit sau Roman ?
marinmeister

Post by marinmeister »

Zii mai voli... cine e? cine e? Si dupa aia iti trimit leacuri... niste baieti de la MISA :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Hahaha ma Voli, sa mor io, cand te citesc pe tine parca ma uit la Dan Diaconescu in direct si in reluare, manca-te-ar virgulele. :lol:
marinmeister

Post by marinmeister »

Lasa omu sa zica poate aflam ca Orastia se afla la limita imposibilului... :D
User avatar
voli
Posts: 5
Joined: 27 Jan 2006 16:12
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara
Contact:

Post by voli »

bah da chiar nu potzi vb ceva serios pe forumu asta...adika fara sa se bage un popandau in seama aiurea...
hai ca va las sa va exercitati talentul de a vorbi elevat,aiurea shi total pe langa subiect in acelasi timp..ca vad ca a devenit obisnuinta pentru unii
Fericit sau Roman ?
marinmeister

Post by marinmeister »

Wa voli wa eu chiar eram interesat care naighba e vampir shi tu tai sursa de informatii
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

Nu va jucati cu ''fortele'' k e serios..eu am patit-o rau...am patit-o pe partea legata de intuneric bineinteles.M-a tentat prea mult si ma apukasem de prostii...Evil is tricky...Demonii n-o sa ti se arate niciodata k ceva urat...nu vedeti k tocmai ce pare perfect e uneori rau?
Winners don't quit, quitters don't win.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

electric_evelyn wrote:Nu va jucati cu ''fortele'' k e serios..eu am patit-o rau...am patit-o pe partea legata de intuneric bineinteles.

Huuuuuuuuuu!!!!!!!!! Hahahahahahahahahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: , sa orbesc, deci asta e cel mai cool site pe care l-am intalnit pana acuma. Nu credeam ca poate sa fie asa de sistractiv pe zi ce trece si tot in acelasi timp si topicul e de nota 10. Decat sa intru pe bancuri.ro mai bine aici. Trajniv-ar cu vampirii vostrii. electric_evelyn, sa mi-l vezi la intuneric :D :D :D :D :D :D :D :D
vyruss

Post by vyruss »

dustangel wrote:defapt ei sunt normali...cei care nu cred

noi suntem doar niste persoane care gandesc prea departe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Imi place cum gandesti! Ce zici: ce crezi despre terminator 3? va exista? :)
vyruss

Post by vyruss »

Apropo de vampiri? Mos Craciun exista.. daca tot ganditi asa profund :p
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Bai fratilor, inclin sa cred ca nu prea sunt oameni pe aici pe forum in mare parte din cauza voastra :)) :)). Cum apare cineva "ii taiati creanga de sub picioare", va luati de el pana pleaca :D
Huuuuuuuuuu!!!!!!!!! Hahahahahahahahahahahahaha Laughing Laughing Laughing Laughing , sa orbesc,
Doamne fereste, pantero !!!! Dupa, cum o sa mai vezi tu posturile de la CNAV ?
Si apropo, Vyruss foloseste cu incredere edit-ul.
vyruss

Post by vyruss »

huh! pentru? lasa ma... ca poate unii chiar or sa deschida topicuri... si o sa inceapa sa filozofeze despre ce am scris eu anterior... cine stie...

aaa.. se scrie: "vyruss", nu "Vyruss"!
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Pai, editul iti poti folosi la cele doua posturile de mai sus, in loc sa pui doua, da un edit la primul si scrie tot acolo :wink:
Scuza-ma ca ti-am pocit nick-ul, vyruss, a fost fara intentie :D

Cat de faza asta :
Apropo de vampiri? Mos Craciun exista.. daca tot ganditi asa profund :p
eu inca am probleme cu o alta intrebare: Exista Zana Maseluta sau nu ???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vyruss

Post by vyruss »

a...
Nu imi place editul :)

Zana Maselutza.. nici eu nu stiu..
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Bismarck....... iara vorbeesti sa nu adormi?...... nu de alta, dar o sa-mi dai material de lucru, adica tu :roll: Fuuck you and your sister.
Post Reply