vacanţa 2005

Aici gasiti toate topicurile "decedate"
Locked
Axime5

vacanţa 2005

Post by Axime5 »

Unde se petrce vacanţa cel mai tare?
Eu cred că cu iubitul meu.....calculatorul :( :shock:
Voi ce credeţi, sau mai bune zis pe unde plecaţi vara asta?
Anyway have lots of fun... :wink:
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Nu stiu unde se petrec vacantele cel mai mult...depinde de fiecare...eu o sa merg la mare in 30 iulie...sper sa fie frumos si sa ma distrez...distractie placuta si voua pe unde mergeti!!!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

_fanarapid_ wrote:eu o sa merg la mare in 30 iulie...sper sa fie frumos si sa ma distrez...distractie placuta si voua pe unde mergeti!!!
Du-te-n spumele Marii... :lol: :lol: :lol: Hai ca am sa dau un suk pe acolo pe o terasa sau o bere.Mergi singura :shock: ?
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

De ce pantera?...vrei sa te iau cu mine?...merg in tabara...cu mai multi 'copii' de varsta mea si mai mari... :lol: :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

De data asta mi-ai zis-o.Nu mai am ce zice. :( :(
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

:D :D :D Nu pot sa cred...ai ramas fara replici...tocmai tu...of of! Hai ca-ti dau o pupa sa-ti treaca...o primesti?
Guest

Post by Guest »

Mah questie mik si rea cu cine mergi in tabara?ca vreau sa vin si eu! :P
sa vad si eu marea si sa ma ploua de sa ma trazneasca :P Da sunt in tabara la mare :)) Serios acu...ce tabara...sunt si eu curios!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Virus`s wrote:Serios acu...ce tabara...sunt si eu curios!
Casa de Copii Nr. 2 Orastie, situat in Micro 2 Organizeaza in data de 27 Iulie 2005 tabara la Mare.
Ce nu ai inteles ma Vyrus`s :P
Guest

Post by Guest »

Deci asa sta traba!Vezi,daca nu o fost destul de explicita nu am stiut cine organizeaza.Asta da tabara!
Cazare: Hotel "Sub cerul liber" 5 stele
Masa asig: scoici , porumb fiert si conopida
Bonus: posibilitatea de a cersi pe plaje si seara in oras sau pe faleza

:)) :twisted:
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

te asigut eu k la fana_rapid i-a placut cazarea la hotelul ala de 5 stele...:))) mai mult, cred k si-ar fi dorit sa isi petreaca mai multe zile(nopti) pe acolo...:)
Locked