Impresii de la BALUL ABSOLVENTIILOR 2005-2006

Aici gasiti toate topicurile "decedate"
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

si totusi cel mai cool bal de anu asta a fost si este cel al bobocilor ...cei care au fost stiu de ce ... :D
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Si de ce crezi ca balul bobocilor o fost cel mai tare?ca titlurile de miss si de mister s-au luat si pupe, pile cunostinte si relatii? Balul absolventilor a fost cel mai corect bal de pana acum....s-au vazut si comentariile de dupa!!!
vyruss

Post by vyruss »

coracao wrote:Si de ce crezi ca balul bobocilor o fost cel mai tare?ca titlurile de miss si de mister s-au luat si pupe, pile cunostinte si relatii? Balul absolventilor a fost cel mai corect bal de pana acum....s-au vazut si comentariile de dupa!!!
HAHAHAHHAHA ce am RAS!!!
Probabil comentariile de dupa au fost bune... cine a iesit mister... nu are fata de mister.. sa fim seriosi...
acid
Posts: 16
Joined: 09 Jun 2006 22:43
Clasa: Vizitator

Post by acid »

Bai tzeposule poate ar trebui sa te uiti un pic in oglinda, ca ai o moaca... Ia nu te mai lega de unii si de altii. Decat sa pierzi vremea pe net mai bine vezi-ti de bac ca de faculta nu cred ca are rost sa te gandesti (presupunand ca mai si gandesti). Daca tie nu ti-a placut cel care a iesit miste e ok, asta e ... Da' nu te mai lega de altii.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

n-a fost nu stiu ce.oricum nu ma prea dau eu in vant dupa baluri.macar probele au fost originale, nu dans,declaratie de dragoste, karaoke bla bla, cehstii de care ne-am scarbit.
nu mi-a placut cine a iesit, nici la fete nici la baieti, nu au meritat.adica sa fim seriosi...mariu uritescu nici un loc? nu ma asteptam si nu vroiam sa fie el mister, dar oricum..ceva merita.in fine, astea sunt parerile mele.deci, in my opinion misteru` si missa` suck...
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
Locked