Cosmarul unei nopti de vara...

Aici gasiti toate topicurile "decedate"
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Cosmarul unei nopti de vara...

Post by electric_evelyn »

Probabil k v-ati dat seama k aici trebuie sa postati,dak vreti, cosmarurile p care le aveti...noaptea, dar puteti pune si ce temeri aveti, fobii etc .
Winners don't quit, quitters don't win.
vyruss

Post by vyruss »

sinucide-te :)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Io nu stiu de ce rasa mamii lor nu intra aia de la 18 ani incolo. Numa de 14 ani si deschid topicuri cu cosmaruri, OZN, vampiri si etc. Ori o avut o copilarie agitata ori are una. MORI !!! Biatch
puff
Posts: 8
Joined: 21 Apr 2006 01:19
Clasa: Vizitator
Location: around...or better yet close enough!

tot pt pantera nesuferita!

Post by puff »

mai copile din nou ca sa pricepi si tu odata pt totdeauna: DACA te enrveaza un topic IGNORA-L, nu scrie numik.treci neobservat...si cum indraznesti sa te legi de varsta celor care posteaza sa nu uiti ca este un forum al liceului..da ? deci media de varsta este de 15 19 ani...daca te consideri asa matur ce naiba stai la taclale cu copii?esti cretin si ne plictisesti...asa ca lasa-ne lasa-ne!cat despre faza cu mori biatch...esti de o nesimtire fara margini....cum poti spune cuiva sa moara? nu te gandesti ca poate o sa iesi afara in strada si o sa dea masina peste tine????????????ar trebui...asa ca watch u`re language......si sa nu te legi cumva de varsta mea ca te cam bag in buzunar k?
poopici...dar not 4 u...4 Bismarck!
invatati invatati invatati! sa nu ajungeti....Becali!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Cu cat mai mare este numarul celor implicati intr-un eveniment, cu atat mai putin inteligent devine fiecare dintre participanti. (legea lui Murphy). Mai sunteti multi ma sa va certati cu mine? Si inca ceva Puff.....stiam ca oamenii se trag din maimutze, dar tu mai ai de tras!!! .Factum logor outum miftianus :lol:
Virus`s

Post by Virus`s »

PanteraRoz wrote:Cu cat mai mare este numarul celor implicati intr-un eveniment, cu atat mai putin inteligent devine fiecare dintre participanti. (legea lui Murphy). Mai sunteti multi ma sa va certati cu mine? Si inca ceva Puff.....stiam ca oamenii se trag din maimutze, dar tu mai ai de tras!!! .Factum logor outum miftianus :lol:
ce faci PanteraRoz?!nu te lasa! :)) Foarte tare.am intrat de plictiseala pa net da o fo tare "discutia de aici".(si sa nu te legi cumva de varsta mea ca te cam bag in buzunar k?)?A...puff...tu cati ani ai?Daca esti asa "mare" vreau doar sa-ti spun ca mi se pare exagerat de deplasata ultima fraza a ta.k? :lol: Da...am uitat...de unde sti ca media e de 15-19?Eu te asigur ca e ceva mai mic.Ce crezi ca fac copiletii de clasa a-V-a toata ziua(sau noaptea)?Stau pe net.Daca e pana aici cand eram eu in a-V-a nici nu era net in Orastie.Si de fapt e vb de mentalitate.Asa ca nu vad care e problema.Ce te-a ofticat atat msg lu' PanteraRoz?Eu ii dau dreptate...intr-un fel :))
Life is pink if u f**k or drink!Enjoy
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

draga puff iartama dar modul tau de adresare catre pantera roz e inadmisibil...din posturile de mai sus s intelege k el este clar mai invarsta k tine deci sar impune un respect, k sa nu mai zic k este absolut normal sa ii spui cuiva "mori biatch"
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

S-a simtit complexata cand am pomenit "14 ani". Eu dac-as fi fost un pic mai prost poate ne intelegeam de minune.
marinmeister

Post by marinmeister »

Cosmar: Cica a luat steaua Cupa UEFA! (pfui, ce bine ca m-am trezit!)
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

cui i-e frica d Bow Wow?Adik Bau Bau? :lol:
Winners don't quit, quitters don't win.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Presupun ca iti asumi acest rol educativ. nu o faci pt ca esti masochista ci pentru ca vrei un mediu mai sigur pentru copii :x Bau-Bau
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Re: tot pt pantera nesuferita!

Post by qndy »

puff wrote:mai copile din nou ca sa pricepi si tu odata pt totdeauna: DACA te enrveaza un topic IGNORA-L, nu scrie numik.treci neobservat...si cum indraznesti sa te legi de varsta celor care posteaza sa nu uiti ca este un forum al liceului..da ? deci media de varsta este de 15 19 ani...daca te consideri asa matur ce naiba stai la taclale cu copii?esti cretin si ne plictisesti...asa ca lasa-ne lasa-ne!cat despre faza cu mori biatch...esti de o nesimtire fara margini....cum poti spune cuiva sa moara? nu te gandesti ca poate o sa iesi afara in strada si o sa dea masina peste tine????????????ar trebui...asa ca watch u`re language......si sa nu te legi cumva de varsta mea ca te cam bag in buzunar k?
poopici...dar not 4 u...4 Bismarck!

ma nu ai cum sa treci pe langa un asa focar de prostie:))) fara sa iti dai cu subsemnatul..:)))
deci cum sa faci un topci asa tampit:))
. poopici=)))))))))
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

dustangel wrote:draga puff iartama dar modul tau de adresare catre pantera roz e inadmisibil...din posturile de mai sus s intelege k el este clar mai invarsta k tine deci sar impune un respect, k sa nu mai zic k este absolut normal sa ii spui cuiva "mori biatch"
inca unu(a)
=))))) e focar mare aici
=))))
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Dap...dovada: Aparitia ta :lol:
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

bismarck wrote:Dap...dovada: Aparitia ta :lol:
Prezenta mea aici e una dinamica, de scurta durata, in schimb tu esti o emblema, un simbol pentru acest topic
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
Locked