dak mor maine...

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
vyruss

Post by vyruss »

si pana la urma muriti toti maine sau nu ati terminat ce v-atzi propus inca?:))
ioana
Posts: 26
Joined: 31 Mar 2006 13:11

Post by ioana »

Eu nu mor maine k e vineri si am 2 zile fara scoala, parinti, teme si stres. Poate luni, cine stie?
alexandru

Post by alexandru »

vyruss wrote:si pana la urma muriti toti maine sau nu ati terminat ce v-atzi propus inca?:))
tot timpul va fi ceva de facut...chiar si sa mori e o chestie care va fi facuta candva... ;)
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

fitzi si voi mai optimishti, mai....k viatza-i faina...nu va ganditi la kestii de-astea asa d sumbre...cel putin nu d p acum.... :D
sa fiti iubiti si sa iubiti la randu vost' :P
alexandru

Post by alexandru »

Wh|sp3rs wrote:fitzi si voi mai optimishti, mai....k viatza-i faina...nu va ganditi la kestii de-astea asa d sumbre...cel putin nu d p acum.... :D
sa fiti iubiti si sa iubiti la randu vost' :P
asta ar fi frumos dar nu intr-un asemenea subiect. Probabil ar trebui creat un altul cu un titlu ceva mai optimist ;)
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

alexandru wrote:
Wh|sp3rs wrote:fitzi si voi mai optimishti, mai....k viatza-i faina...nu va ganditi la kestii de-astea asa d sumbre...cel putin nu d p acum.... :D
sa fiti iubiti si sa iubiti la randu vost' :P
asta ar fi frumos dar nu intr-un asemenea subiect. Probabil ar trebui creat un altul cu un titlu ceva mai optimist ;)
de acord cu tine....da park suntem prea in floarea varstei si prea n-are rost sa n stricam bucuriile zilnice (pt k sunt convinsa k exista asa ceva la toata lumea) cu o asemenea problema...dar nah...poate k alt topic ar rezolva kestia :D in rest, no comment! :D buh-bye
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Life it's wonderfull!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o iubesc la nebunie!!!!!!!!!!
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

coracao wrote:Life it's wonderfull!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o iubesc la nebunie!!!!!!!!!!
uite aici happy spirit!!! :D tine-o tot asa! :P
alexandru

Post by alexandru »

Wh|sp3rs wrote:
coracao wrote:Life it's wonderfull!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!o iubesc la nebunie!!!!!!!!!!
uite aici happy spirit!!! :D tine-o tot asa! :P
ye...happy siprit intr-un subiect despre... :roll:
ioana
Posts: 26
Joined: 31 Mar 2006 13:11

Post by ioana »

Mai lasa-l si tu in pace dak e fericit omul. Cica atunci knd suntem fericiti suntem si ignoranti...acuma ce mai conteaza unde a postat?
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

dak as muri maine nu miar pasa...ba chiar...as fi fericita
breath with arms wide open one more time
vyruss

Post by vyruss »

alexandru wrote:
vyruss wrote:si pana la urma muriti toti maine sau nu ati terminat ce v-atzi propus inca?:))
tot timpul va fi ceva de facut...chiar si sa mori e o chestie care va fi facuta candva... ;)
moartea un lucru care tre sa il fac eu? nu am de gand sa ma sinucid =))
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

vyruss wrote:
alexandru wrote:
vyruss wrote:si pana la urma muriti toti maine sau nu ati terminat ce v-atzi propus inca?:))
tot timpul va fi ceva de facut...chiar si sa mori e o chestie care va fi facuta candva... ;)
moartea un lucru care tre sa il fac eu? nu am de gand sa ma sinucid =))
Te va face intr-un final perfect. :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
material_girl
Posts: 146
Joined: 04 Oct 2006 18:35
Clasa: Vizitator
Location: somewhere over the rainbow
Contact:

Post by material_girl »

moare mos craciun maine la cat de cald ii... :))
I'm not crazy! My reality is just different than yours!
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

dustangel wrote:dak as muri maine nu miar pasa...ba chiar...as fi fericita

pai si cine te opreste, doar fericirea e tzelul tau.. .. da nu-mi lasi mie calculatorul tau?
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
Post Reply