Daca nu iti convine ceva... scrie aici ;)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
PanteraRoz

Re: copii de gradinita!

Post by PanteraRoz »

puff wrote:Vai cat de usor criticam dustangel.as vrea sa stiu daca te-ai ocupa de un forum cum ar arata?ar fi mai frumos mai colorat? mai plin de avatar`s? iubita/u cand o sa ai si tu un site ca cel de care se ocupa dl Popa si pe care scriu copii cu adevarat inteligenti mai vb ....
No, si daca eu zic ceva acuma o sa zici ca ma iau de tine. Tu ce faci? Dustangel doar si-a spus o parere, tu ti-o poti zice pe a ta sau ai false pareri de rau. :roll: Fitzeee
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

ms pantera dar pot sai rasp si eu

uite va las link de la forumul liceului meu...asta inteleg eu prin forum cu copii inteligenti cu pareri la fel de inteligente...si imi pare rau ptr puff dar ii pot demonstra oricand k pot face ceva mai bun decat c e aici

take care of u puff si nu t mai enerva k face pock un vas de sange si mori :twisted:

http://www.cnlazar.ro/forum/phpBB2/index.php
breath with arms wide open one more time
vyruss

Post by vyruss »

puff, poate unii sunt facuti sa critice.. da tu ce te bagi? :)
Just
Posts: 57
Joined: 19 May 2006 22:40
Clasa: Vizitator
Location: In propriul Regat
Contact:

Post by Just »

nu Dumnezeu , numa Popa :wink:
Decide whether or not the goal is worth the risks involved.If it is,stop worrying.
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

te-o facut Dumnezau si pe tine moderator...
Problema în sine, nu înţeleg care e, dar trebuie să fie una, de vreme ce ai pus postul la topic-ul asta :). Oricum topic-ul tău a fost închis pe bună dreptate, şi sincer l-aş fi şters, dar sunt destul de multe posturi şi mai bine rămâne aşa, oricum trebuia şters de la început, aşa că nu te supăra pe mine, au mai fost şterse şi alte topic-uri. Şi eu cred că am explicat destul de clar de ce trebuie închis, nu ?
Oricum, dacă consideri că trebuie deschis te rog să-mi trimiţi un mail, sau intră pe messenger seara şi o sa te ascult, daca vrei să vorbim. :arrow: moderator_forum_cnav @yahoo.com
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

mah dak tot nu vrei sal stergi fa un theard si pune toate topicurile inchise acolo
k sugestie suplimentara numestel "TRASH"
breath with arms wide open one more time
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

:) Crede-mă că astăzi am vorbit cu domnul profesor Popa şi spre sfârşitul săptămânii, sau săptămâna viitoare se va realiza şi asta şi sper eu mai multe. O să vedem, după cum are domnul profesor timp. Oricum topicul rămâne închis, pentru că nu are rost să rămână deschis, vedem...dar sigur o să se facă "curăţenie" prin topic-uri :)
delphi

Post by delphi »

pai cum sa nu isi faca lumea de cap cu un asa "moderator" hahahaa... si chiar cine ... esti mha?
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Eee, n-ai vrea tu sa sti ?
Post Reply