PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Post Reply
fanrapid

PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Post by fanrapid »

Am deschis acest subiect pentru ca sunt un impatimit al fotbalului si un suporter al echipei rapid. [/b]
vyruss

Post by vyruss »

Stiam asta... :)
Iar eu nu am nici o treaba cu fotbalul... deci prefer sa nu imi dau cu parerea momentan pana nu gasesc ceva postat la care sa bag de vina... :twisted:
UltraBoy

Post by UltraBoy »

dupa parerea mea STEAUA este cea mai buna echipa din romania, deci sunt suprterul echipei steaua ; bafta la meciul cu Valencia
Pissoiash

Post by Pissoiash »

Fanrapid vreau sa-ti zic doar atat ca steaua e echipa cu cel mai mare buget din divizia A si deci prin urmare isi permite sa tina jucatorii de baza si nu vinde jucatori ca dinamo si nici nu tine expiratii ca dinamo(N&D) sau Rapid(Sabin da cica o plecat sau Badoi) asa ca yo zic ca cu lotul pe care il are Steaua ar putea face o figura frumoasa cu Valencia. FORZA STEAUA! Da yo zic sa nu ne certem AICI pentru asa ceva mai bine am orbi frumos despre fotbal ca fenomen sau sa facem niste pronosticuri pentru meciuri, deci v-as ruga sa incercam sa mai discutam despre fotbalul intern daca nu vreti sa iasa Lata :)). A da daca tot vreti sa vorbim despre ceva cu adevarat frumos dein DIvizai A hai sa vorbim despre Poli Timisoara(Tot respektul).
y0ga

Post by y0ga »

Am un singur lucru de spus: Majoritatea fotbalistilor sunt tarani!

Nu o luati in nume de rau si nu ma refeream la nici unul dintre voi.
vyruss

Post by vyruss »

Nici o treaba ma.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ai dreptate ba vyruss.O deschis subiect ca ce parere avem despre sport sau fotbal si ei se macelaresc aici ca rapidu e ce-a mai tare echipa,ca steaua are cel mai mare buget din divizia A (iara stie ala tot...).Po sa ai bani daca tot nu ai nici o treaba.Deci itzi dai seama ce incult potzi sa fi sa ajungi sa te certzi poate sa si te batzi ca vezi Doamne ala o zis ca echipa mea e de kakao sau mai stiu eu ce.


hai DINAMO!!!
vyruss

Post by vyruss »

hai Dacia Orastie :)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

vyruss wrote:hai Dacia Orastie :)


apa sa stii ca si aia au valoare mai mare ca Steaua si Rapid..........inca o data,nu ma pot abtine : hai dinamo!!!
UltraBoy

Post by UltraBoy »

vb noi dupa ce incepe campionatu sau dupa ce sa termina :!:
vyruss

Post by vyruss »

aaa... ia hai sa vedem care baga cei mai multi bani ca sa castige campionatu :)
fanrapid

Post by fanrapid »

bai mâţă mă de unde are steaua bani ăia?Io furat ciobanu de becali! Si nu am nimic impotriva sa nu ne certam da tu te iei de jucatorii lu rapid(expirat ii dorinel munteanu ma). Cat despre poli timisoara sa nu uitam ca galeria ei e infratita cu cea a rapidului.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Deci cand vad ca va bate-ti ca "uorbii" aici ma bufneste rasul. Si ba "fan Rapid",Pissoiash nu e matzha,e de rasa superioara.
UltraBoy

Post by UltraBoy »

bai tigane ia zi tu cine o fost capitan la nationala?
si ia mai taci tu cu rapidu tau ca nu au nici o treaba, luati bataie si de la urziceni!!!
fanrapid

Post by fanrapid »

vorbeste ultraboy de tigani. Ce zici ma de Banel Nicolita?
Ziceti si voi un pronostic la valencia-steaua
eu zic ca bate valencia cu 3-0
Post Reply