PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:57, edited 1 time in total.
Vampire

Post by Vampire »

Hai mai bine las-o balta k nu mai conteaza mi-a trecut supararea dar esti cam rautacios... :roll:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:esti cam rautacios... :roll:
Raman adorabil pentru surde si amnezice.....orice as zice nu ma contrazice. :wink:
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

pentru surde amnezice si pentru mine...you know i love you :lol:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

I know,i know.....you love me. :oops: I love DINAMO :lol:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Virus`s wrote:Cu parere de rau tre` sa spun k DINAMO nu mai are sanse.Probabil maine Poli va da punctele stelistior si...floare!
Ai avut dreptate,asta e.Nu ma asteptam.....una din ele trebuia sa castige. :( Wh|sp3rs.....dinamovisto :P be happy.....poate la anu`luam.
Cica pe site la Steaua scrie asa : "De ce suntem noi superiori?"....pentru ca avem nocturna Philips,avem stadion marfa si echipament ADIDAS.Iti dai seama.....or castigat astia ca or fost luminati de de becuri de firma "Philips" si restu or jucat la lumanare.Or jucat in echipament ADIDAS iar restul in echipament VARUTOIU.Or castigat ca au "Stadion marfa" iar restu nu au,ci stau cocotati pe garduri. :P :P No bine ma ficiori,BRAVO!!
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

no pai lasa mai pantero k si-o iau ei data viitoare...hope so...until next time...buh-bye!
p.s.si sa nu uit....pentru noi, restu, tot dinamo rulzzzzz., nu? :P :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

5 octombrie 2000. 5 octombrie 2005. 5 ani de la disparitia lui Catalin Haldan, 5 ani de lacrimi in memoria "Unicului Capitan" al lui Dinamo. Este o zi trista in familia "cainilor", asa cum au fost multe din 2000 incoace. Mii de scrisori, de mesaje nu l-au putut readuce printre noi pe Catalin, al carui tricou cu numarul 11 a fost retras pentru totdeauna. In vestiar, scaunul sau a ramas gol, in semn de respect pentru tot ce a facut pentru Dinamo. Sa-L ierte...

Sursa -> www.dinamo.ro
vyruss

Post by vyruss »

hai steaua cu 8 coltzuri :D a la becali...
YOkozuna

Post by YOkozuna »

ba alte sporturi voi nu stiti ....ex tennis,hambal...vai vai
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai de exemplu din tenis ar trebui sa ma chinui sa imi aduc aminte vre-un nume iar din baschet Michael Jordan si Ghita Muresan. Io nu urmaresc nici un sport in afara de snooker si fotbal. Nu vad farmecul. Si asta nu e tot, mai sunt multe sporturi. Fiecare e amator al genului de sport preferat.
marinmeister

Post by marinmeister »

Bai dah voi astia de la Dinamo nu puteti sa bateti daca nu platitzi? Ce naiba ii lasati pe stelisti....? FORZA POLI!!!! HAI RAPID!
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

Ba am mai auzit eu de un sport ... Prinderea ciocanului in gura... dar asta il partica numai astia de la Steaua si Rapid.... CAINE PANA LA MOARTE SI DUPA
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
marinmeister

Post by marinmeister »

no offence dar ce atzi facut azi? (27.11.2005)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

marinmeister wrote:no offence dar ce atzi facut azi? (27.11.2005)

:P Dar ce nu a-ti facut voi si am facut noi. Ja sa aud cine e pe primul loc?.....cine? :lol: :lol:
Post Reply