Ore interesante

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.

Ce ore ti-au placut cel mai mult?

Romana
3
9%
Limbi straine
4
12%
Chimie
1
3%
Biologie
1
3%
Matematica
0
No votes
Informatica
19
56%
Stiinte sociale
0
No votes
Istorie, Geografie
1
3%
Educatie fizica
2
6%
Dirigentie
0
No votes
Fizica
3
9%
 
Total votes: 34

PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Mergeam ca trebuia sa merg,dar cu placere nu mergeam la nici o ora.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

cea mai buna parte a zilei la scoala: pauza cu prietenii la o tzigare in spatele cantinei ai panteraRoz? da da stim cu totzii k asa e :) pentru toti
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai pe la jumatatea orei deja incepea sa-mi pujte plamanu.Abia asteptam sa sune sa fug pe undeva sa fumez.Huuaaaa
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

tzigarile astea ... dale dreq... mda cam asa ceva era Cele mai faine discutii de la scoala sunt in juru cantinei in timpu pauzei shi sunt cele mai bune momente ale zilei In rest nush c sa mai zik... iar mi somn
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai sa stii ca erau cele mai frumoase momente.Dar deja parca ne-am pliktisit.Am vrea altceva nou. :idea: hai sa ne apucam sa bem la scoala
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

Da sa sti ca ar fi ceva ... nu ca nu s`ar fi intamplat pana acum sa mearga elevi in stare de ebrietate la ore (oai ce cuvinte mari am folosit) dar si mai bine ar fi dak am sta elevi si profesori la un lof sa ne matolim si sa get high :) really qt
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:42, edited 1 time in total.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

that`s right & really nice 2
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

da chiar ar fi ceva Rozulinule revi in scoala dak se baga bautura?? Cred k s`ar dubla nr elevilor din scoala :) R fi o kestie sa facem bar`house nu scoala :)
vyruss

Post by vyruss »

Ce ar fi daca s-ar da bautura la cei care ar venii la scoala? chaoz!
World is going down....
y0ga

Post by y0ga »

Deci... pacat ca moderatorii nu isi fac treaba.
Bai!!! De la un chestionar despre orele favorite ati ajuns la bautura!

Pacat ca nu e administrat ca lumea forumu.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

eu am ales romana pt k imi place f mult sa citesc dar tre sa recunosc k si profu' are un mare merit in faptul k imi place materia asta...stie sa faca ora interesanta !!!!!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

y0ga wrote:Deci... pacat ca moderatorii nu isi fac treaba.
Bai!!! De la un chestionar despre orele favorite ati ajuns la bautura!

Pacat ca nu e administrat ca lumea forumu.

Si tu itzi faci vise sau speri sa te puna cumva moderator,ca mai stiu pe unu care tre sa comenteze el ceva.Din 50 si ceva de utilizatori care nu schiteaza nimik tre sa se trezeasca cate unu sa zica el ceva.Asta e,dintr`o 100 de oi albe trebui sa fie si una neaga,altfel nu ar fi trafic pe forum
vyruss

Post by vyruss »

Mai y0ga daca in acest moment forumul al fi doar la obiect la cat ar fi de monoton nu cred ca ar mai fi fost atatea chestii discutate pe forum... ma intelegi nu?
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Merge si varianta asta
Post Reply