ce s-ar intmpla daca...?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
marinmeister

Post by marinmeister »

hopa! ma puff sa imi s*** **** prin sosete ma. da ce shmecheri is astia din orastie ma... sa imi bag ciorapii de nu! in fine vad ca mentalitatea voastra razboinica va indeamna la becalisme asa ca eu o sa tac pe topicu asta
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

da da da da da......sa ma sufle pana mi se umfla burta (pune-ti voi si la plural) :o
marinmeister

Post by marinmeister »

Good one pantera..... Am ras la ea.... esti tare :D A big thumbs up!
Vampire

Post by Vampire »

se pare ca din nou s-a deviat de la subiectul propriu zis...m-am saturat ca pantera sa se certe cu toata lumea peste tot... :evil:
marinmeister

Post by marinmeister »

nu chiar.... ne gandim ... ce s-ar intampla daca... ea ar dezlega puzzleu =))
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:se pare ca din nou s-a deviat de la subiectul propriu zis...m-am saturat ca pantera sa se certe cu toata lumea peste tot... :evil:
Daca te-ai saturat fa tu puzzle-ul ala.....asa ca sa nu te plictisesti pana revenim cu totii la subiect. Eu nu ma cert, eu ma distrez iar tu te ataci.
Vampire

Post by Vampire »

In fine ...mersi pt idee dar nu ma plictisesc..am ce face spre deosebire de tine...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:In fine ...mersi pt idee dar nu ma plictisesc..am ce face spre deosebire de tine...
Da, da, da..... faci puzzle-uri :lol: :lol: Terminat. Punct
marinmeister

Post by marinmeister »

puzzle-urile astea au mai fost amintite mai sus? auzi... ce-ar fi daca le-am relua :P:P:P:P :lol: :lol: :lol:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

.....si dupa post-ul tau marine parca vad ca mai intra iarasi o sclifosita si o fitoasa care te va atentiona ca ai deviat de la subiect.
puff
Posts: 8
Joined: 21 Apr 2006 01:19
Clasa: Vizitator
Location: around...or better yet close enough!

Post by puff »

bunii mei prieteni....na-m cvinte tot acelasi grad de dobitocie la unii...pakat...marinmeistere park esti student .pai asa gandeste cineva care vb cu inalte fete academice?iar pt lupulica "the wolf" varsta mea nu te priveste sunt majora in toate statele lumii (daca sti de ce vb) si inca vreo 2 3 anisori in lus :twisted: REVENITI-VA! :roll:
invatati invatati invatati! sa nu ajungeti....Becali!
Post Reply