forumul este numai pentru absolventi si elevi?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

pai am modificat de 10 ori da nuj ce nu am facut bine.Ehhh
vyruss

Post by vyruss »

Nu mai fă nimic. Rămâi aşa! Dar după ce iţi gaţi tura. (ce secsi am scris... doar pentru tine :lol: )
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

dar nuj ce ai scris?
bianca

Post by bianca »

acest forum este dedicath elevilor colegiului...iar absolventii au o "camarutza" de chat.. unde lojik bate vanthu'..daca ma bag in seama "in locu` unde rasare soarele"...are ceva? :roll:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:15, edited 1 time in total.
LUNATIKA

Post by LUNATIKA »

lolutz :) numa oameni narodutzi pe-aici , aja-i ka am dreptate Bianco? :D kiss ya`
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

lolutz da de cine dam noi aici. :oops: Lâla
LUNATIKA

Post by LUNATIKA »

ioi ..pantero ....oare ne cunoastem? :) :?: :?: :?:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Da, sunt Aurel Vlaicu
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:16, edited 2 times in total.
LUNATIKA

Post by LUNATIKA »

na lol ba :P si ..eu ma gandeam ..cine oare o fii pantera roz ..arr fii trebuit sa-tzi fi ales ji tu un nick aja ..mai sa te cunoasca lumea ..nu ..unu d`asta aja inocent .. :o) na in orice caz ..ma bucur ka ne-am intalnit pe aici . Alea bune!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:17, edited 1 time in total.
LUNATIKA

Post by LUNATIKA »

:) na las ka si nicku asta e cat de cat jmeker ...numa``ka tre` sa-i descifrezi contzinutu :P)
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

hello...eu nu sunt din liceul vostru...pur si simplu am vrut sa mai postez si p alte forumuri decat cel d la mine...
dak imi permiteti sami zic parerea...un forum este bun ptr toti si ptr elevi si absolventi dar si ptr cei d din afara ptr k asa afli si c mai e dincolo d barierele tale
breath with arms wide open one more time
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

fu-n-ny! cum adica 'doar pentru elevi'?? exista vreo limitare de care nu stiu eu? va faceti CLUB secret?

plus...daa ar ramane doar 'elevii', s-ar cam saraci forumul..dont'cha think?

forumul pentru absolventi imi pare doar ca un loc unde sa se gaseasca/intalneasca mai repede fostii colegi de generatie... mi-as dori sa fie mai mult folosit. eh..

bineinteles, daca dom. prof. Popa este de aceeasi parere cu 'bianca' sa-mi fie si mie adus la cunostinta...

in fine..parere personala...forumul asta ARE nevoie de cat mai multi oameni activi. ce daca nu-s din cnav?
marinmeister

Post by marinmeister »

Mei frate cei mai activi useri chiar nu mai sunt din CNAV adic : eu, tu, plictisitu, Vbx (care a fost sters), Pantera
Post Reply