un site nou inseamna si o legatura mai stransa intre elevi?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
vyruss

Post by vyruss »

PanteraRoz wrote:Te simtzi? io zic sa nu
Pai nu ma simteam... dar tu ma impresionezi intotdeauna. :twisted:
vyruss

Post by vyruss »

Lil-o-me wrote:deabea astept mai multe detalii si o data fixa :) ASL placut in continuare pentru toti cei care se dau hackeri si se aselesc p mirc
Lil-o-me tu ai citit logurile cu baietii de la noi din liceu care au fost luatzi la misto pe private incepand de la asl pana la hai sa mergem pana... undeva... aia sunt ASL ADDICTED :) Nu dau nume acum...
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

Normal k stiu shi le`am citit Mda o fost o kestie da Naiky chiar o dat`o de gard :) chiar mi`o placut logu lui
vyruss

Post by vyruss »

Da... cel mai beton al lui :) 10.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Eeee,dar al meu nu? K|laudya vs. Naikyboy.Intalnire in spatele internatului in pauza mare.Of of
vyruss

Post by vyruss »

Panterutzo ala nu l-am vazut... cand il vad?... daca il mai ai inca... poate poate agati un link in acest forum... ca sa fiu si eu la curent cu astea :twisted:
pozy

Post by pozy »

ma baiestzi mai! Pai discutia voastra o luat-o rau pe deraieri....faceti in BIC-u meu un chatroom undeva sau un alt subiect p forum nu va barfitzi noutatzile pe forumu liceului in subiectu lansat de mine.nici in pix nu ma doare de log-urile voastre ...si de aia care se intalnesc p stiu eu unde...asa ca va rog frumos sa faceti ceva cu discutiile astea...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:20, edited 1 time in total.
pozy

Post by pozy »

PanteraRoz wrote:
pozy wrote:ma baiestzi mai! Pai discutia voastra o luat-o rau pe deraieri....faceti in BIC-u meu un chatroom undeva sau un alt subiect p forum nu va barfitzi noutatzile pe forumu liceului in subiectu lansat de mine.nici in pix nu ma doare de log-urile voastre ...si de aia care se intalnesc p stiu eu unde...asa ca va rog frumos sa faceti ceva cu discutiile astea...

"ma baietzi ma" Asta o gasesc la ficcare topic.In afara de "ma baieti ma" mai ai si ceva de argumentat?.Nu vezi ca ti vorbesti in gol.Ce cuvinte scotzi din tine puiule....nui asa ca ai avut o copilarie agitata.....pardon....ai o copilarie agitata.Scumpetea lu` mama, and itzi vor cadea dintii de lapte si ti se v-a usca cerneala in buletin intoarce-te pe forum si scrie si tu,sau da sftaturi sa putem sa ne intelegem si noi cu tine.
degeaba t dai mare ca ai buletin innegrit,k aia nu e de la vechimea lui ci de la cat de nespalat e posesorul,ok?si nu te lua d mine ,k personal nu ti-am avut treaba...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:21, edited 1 time in total.
y0ga

Post by y0ga »

in ce apa a cazut ?
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

y0ga wrote:in ce apa a cazut ?
Tu nu ai prins ideea bag de seama.Of of :shock:
pozy

Post by pozy »

daca o cacofonie amarata e o aluzie pt tine,ma mir ca ai trecut liceu'...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:21, edited 1 time in total.
smell

Post by smell »

ba nu va mai abateti de la subiect
Post Reply