Ce parere aveti despre site-ul CNAV ?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Axime5

Post by Axime5 »

Site-ul liceului e bun, insa nu inteleg de ce nimeni nu foloseste pagina de chat. Cred ca pentru noi a fost creata. Ar trebui sa fie mereu arhiplina!!! De ce sa folosim alte camere decat a noastra?
Si totusi site-ul ar putea fi imbunatatit....putin! :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Da,mai asteptam ca pe parcurs sa-si mai faca aparitia niste genii asa ca tine si sunt sigur ca se v-a inbunatatii.
plictisitul

Post by plictisitul »

io am mai zis asta....da' o ma zic o data ..... site-ul asta are nevoie de un face-lift....o innoire a imaginii.....kestie aia cu reclamele anti-drog.....pune-tzile pe toate sa le putem downloada.....nu numa aia cu moartea ....mi-ar placea sa le am pe toate......peace!! 8)
Guest

Post by Guest »

Exact!!!! Sunt de acord cu Juan Kerr(Plictsitu),trebuie sa putem downloada toate clipurile anti-drog 8) Doar ma indoiesc ca se cam citesc asa de des mesajele astea :x ,apropo de site arata "vechi",parerea mea e ca ii trebuie un make over....si nu face lift :D .....btw:hmmm trebuie sa vb cu Resita pt loc maine la cursuri,nu Juan? :D....
alexandru

Post by alexandru »

mi se pare bun dar totusi as vrea sa stiu la ce se pot folosi grupurile, de ce nu exista grupuri, cu ce ne avantajeaza/dezavantajeaza daca "intram" intr-un grup? cum putem face un grup sau sa fim acceptati intr-un grup? 8)
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

site-ul chiar e bun...felicitari autorului
breath with arms wide open one more time
Axime5

Post by Axime5 »

Cred ca ar trebui sa lucram si noi la el...in special referate pentru colegi si prieteni.... :D (big guys de la facultate give us a helping hand in special la info)
Post Reply