ce parere aveti despre faza cu inchisul porti si etc....

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai ba poate fi sarit dar mai nou e uns cu vaselina.
symaco

Post by symaco »

mda,chestia cu inchisul portii mi se pare cat se poate de idioata!
o sa plece si mai multi elevi(prin diferite modalitatzi)numai pt a demonstra ca sunt mai smecheri ca profesorii!!
si pt ce sa facut aceasta regula?pt a nu mai putea ajunge chiulangii in sarmis?poi dc vor sa mearga...nu au decat,nu poti baga materie in cap la careva chiar dc e prezent la ora.asa ca mai bine cine vrea sa se care si sa nu faca scoala iar cine ramane macar sa nu fie deranjat!
omenesc mi se pare si mie cu control la legitimatzie:nu se inghesuie niciodata toti cei 800 de elevi asa ca portarul sigur fa face fatza,as bineinteles dc se considera ca in liceu intra tot felul de oameni dubiosi.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Ati vazut cat a tinut faza cu inchisul de porti...si va agitati atat! Eram sigura ca nu o sa tina mult! Nici directorii nu mai vin sa verifice caietele...elevii fug in continuare de la ore...nici o treaba! Parca nici nu a fost chestia asta...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:39, edited 1 time in total.
Vampire

Post by Vampire »

nu mi s-a parut o idee foarte buna desi se stia k se va sari poarta sau macar gardu ....daca nu stateam oriunde numa' la ora nu...nu conteaza daca e inchisa sau nu ...daca este caiet sau nu tot plecam k doar nu ma obliga nimeni sa satu la scoala daca nu vreau.... :P k doar nu o fi inchisoare...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

E de laudat ca 1 la 3 indivizi gandeste :twisted:
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Da...se vede cine nu mai merge la scoala!...mai multe nu zic! Poate ca tu esti obisnuit sa iti folosesti gura la altceva, dar dupa educatia ta ti-as sugera sa o inchizi pentru ca...esti varza!
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

PanteraRoz wrote:E de laudat ca 1 la 3 indivizi gandeste :twisted:
Da...si tu esti ala nu?...asa ceva...
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

nu am citit tot ce s-a scris pe forum dar cred k asta e rubrica cea mai distractiva!!!!!!! ce ideei avetzi...vai vai...ma intreb daca domn' director stie de parerile voastre? :D :D :D
in mare parte si eu sunt de acord cu ce se scrie pe aici...pe mine nu ma deranjeaza faza cu inchisul portzilor dar "jurnalul clasei" mi se pare o maaaaare pierdere de timp...k sa nu zic altceva...
dar cum in eterna si fascinanta Romanie orice minune tzine 3 zile...atat au tzinut si noile reguli... :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:50, edited 1 time in total.
jungleVIP

Post by jungleVIP »

nu stiu de ce se mai obosesc cu fazele astea. ni s'a spus de n ori ca se inchid portile. si le'au inchis 2 zile. oricum, poti sa pleci in orice pauza k nu iti are nimeni treaba. a mai fost faza cu legitimatiile. nici in ziua de azi nu stiu de ce a trebuit sa facem 2 feluri de legitimatii. macar de ar lasa'o balta. oricum, elevii au chiulit pana acum si asa or sa faca si de acum incolo...
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Bravo pantero!...Imi spui si mie de pe ce site ai luat-o?... :P :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

_fanarapid_ wrote:Bravo pantero!...Imi spui si mie de pe ce site ai luat-o?... :P :D
Ai auzit de Paulo Coelho ?
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

hahahahaha
Pantera...a fost chiar amuzant. tu ai spus sa nu mai invit pasarile in regnul feminin. tu ce faci?! nu stiati ca ele nu pot citi? doh` :lol:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Astea au orbul gainii :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply