ce parere aveti despre faza cu inchisul porti si etc....

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
UltraBoy

ce parere aveti despre faza cu inchisul porti si etc....

Post by UltraBoy »

dupa parerea mea faza cu inchisul porti nu ma deranjeaza :D :D pt ca o mai fost si alta data si nu a avut nici un rost, dar cea cu sefi de clasa care tre sa treaca pe cei care fug de la ore mi se pare penala.acum sa vedem ce-o sa iasa.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

o sa tina si chestia asta cat a tinut si cu amenda pentru fumat in curtea scolii.
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
Guest

Post by Guest »

treaba cu inchisul portii nu ma deranjeaza pe mine cel putin dar pe cei care vin la scoala numai ca sa mearga in SARMIS de la 8-14 ii afecteaza f f mult.Vb lui VAli nu o sa tina faza cu caietu clasei de ex io stiu sef(a) care fug de la ore pe rupte.Asa ca ce draq numa f.. baniii scolii pe caiete si pe prostii!!:)))Prin aceasta cale vreau sa le tranmsmit profesorilor si conduceriii scolii ca este inca o prostie care nu va tine ca si cu treaba cu ,, AMENDA PENTRU FUMAT''
vyruss

Post by vyruss »

Pe mine ma deranjeaza foarte mult!!! Sper sa nu tina prea mult faza asta ca zber :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Aiurea.Pe noi nu ne-a oprit nimeni.A inchis portie,am sarit gardul.Au dat cu vazelina pe garduri,ii spuneam portarului sa ne lase si ii promiteam ca virgula cand venim inapoi ii cumparam bere.
vyruss

Post by vyruss »

Eeeee... dar la noi e colegiu... dar... regulile sunt scrise ca sa fie incalcate.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Asa e......daca am sta sa ne luam dupa toate regulile atunci scoala s-ar transforma in manastire.Aaaaaamiiiin!!!!
UltraBoy

Post by UltraBoy »

ba voi stiti vorba aia :"orice minune tine 3 zile" deci ....
nu cred ca va fi vreo problema :D :D
vyruss

Post by vyruss »

Eu cred totusi ca va tine o saptamana...
Aaaaalah!
fanrapid

Post by fanrapid »

nu va mai luati de regula asta ca ii cel mai bun lucru care s-a intamplat in liceul nostru
shedevil

Post by shedevil »

hmm..mie mi se pare de tot kktul...ce considera profii k o sa rezolve cu asta?? reusesc doar sa ne enerveze, dupa o vreme sa ne plictiseasca si in cele din urma o sa-i ignoram total de fiecare data cand incep cu faze de genul...daca nu am ajuns deja la stadiul asta...sa fim seriosi. ce prostie! niciodata nu vor rezolva nimic asa...ma intreb cand o sa-si dea seama si ei de asta.. :D
vyruss

Post by vyruss »

Poate din punctul tau de vedere... dar eu in pauza mare nu prea stau in scoala ca nu am de unde sa imi iau de mancare din acele... infecte. Bleah!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

ooohoooo!!! de parca nu am stii
User avatar
PopaDaniel
Posts: 77
Joined: 23 Nov 2004 15:19
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Parerea unui profesor

Post by PopaDaniel »

Ideea cu inchisul portilor e buna deoarece nu se mai permite accesul unor indivizi dubiosi in incinta scolii (si nu ma refer la elevi cand spun indivizi dubiosi :D ) si, poate, vor invata si unii elevi sa ajunga la timp la scoala.
Echivalentul caietului clasei este jurnalul grupei la facultate. Are rolul de a permite o mai buna verificare ...
UltraBoy

Post by UltraBoy »

pai eu spun ca era mai buna ideea cu legitimatia!!(pt ca sa nu intre persoane straine scolii);
si despre caiet mai urmeaza sa primim si note de la seful de clasa!! :D
Post Reply