Chat-ul ne schimba?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
pozy

Post by pozy »

PanteraRoz wrote:..e.ste adevarat ce spui... dar asta in cazul in care esti un lingau de 2 bani
si iarasi iti spun, nu ma iau in gura cu toti prostii!dk tu t krezi smeker e optiunea ta ,dar nu si realitatea!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Nu mai visez frumos,realitatea este rece
smell

Post by smell »

NU!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

smell wrote:NU!
Daca stau bine......imi imaginez ca esti o grasa cu ochelari,idioata care m-ar umplea de sila......iar daca nu e asa da-mi te rog un ASL please!!! si un JPG sa ma conving.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Aloooo!!! GARA!!! Forum-ul asta va schimba? ....
plictisitul

Post by plictisitul »

da.....chat-ul ne skimba.....ce draq sa skimbe chat-ul ......skutece jegoase la copii reterdatzi.....nu skimba nika.....numa daca ejti asa de maleabil incat sa te lashi skimbat.....
marinmeister

Post by marinmeister »

Bai da te plictisecsi cam mult! Si ai dreptate chatul te schimba numai dak eshti atat de usor influentabil incat sa crezi tot ce zice unul si altul :lol:
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Yessss

Post by electric_evelyn »

Da, ne schimba mult. Eu de cand am descoperit chat cred k am devenit mai ganditoare....Dar si mananca o gramada de timp si nu mai am cand sa fac si alte chestii ca :o plimbare prin parc, sa citesc o carte buna
Winners don't quit, quitters don't win.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Hehehe, exista o explicatie: Klick pe START-Settings-Control Panel-Add/Remove Programs-Klick pe mIRC si pe urma Add/Remove, si gata tocmai ai dezinstalat chat-ul, iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa? :P
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa?
Pantera, incerci marea cu degetul?? :lol:

electric_evelyn - Cam ai dreptate, mirc-ul si mess-ul, daca odata te-au prins nici nu mai scapi, insa de faza:
de cand am descoperit chat cred k am devenit mai ganditoare....
chiar crezi ?nu pot sa-mi dau seama cum, dar daca tu zici, te cred pe cuvant.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

bismarck wrote:
iti lasam noi baietii numerele noastre de telefon si tu ne suni sa facem o plimbare prin parc. Merege asa?
Pantera, incerci marea cu degetul?? :lol:
Nu, doar mor de sete inconjurat de apa sarata.
Post Reply