cum folosesc profesorii calculatoarele pe care le-au primit!

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Post Reply

folosesc profii calculatoarele corect?

nu
6
86%
da
1
14%
 
Total votes: 7

User avatar
terminatorul
Posts: 2
Joined: 14 Feb 2007 10:13

cum folosesc profesorii calculatoarele pe care le-au primit!

Post by terminatorul »

:evil:
Nu ma deranjaza faptul ca vorbesc pe mess in timpul orelor, aduc jocuri etc...
in fine, dar in loc sa cooperam facand lectii asistate de calculator(noi elevi) pt care sa fim rasplatiti, sa existe o relatie elev profesor, profesorul vine in fata clasei(...dupa ce termina "treba pe calculator") si se apuca sa-si tina monologul lui monoton
:evil: :evil: :evil:



[Postul se vede si fara fontul respectiv si rosul tipator, incearca sa nu le mai folosesti :) tnx: bismarck ]
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Ai dreptate pe undeva, dar sa nu uitam ca ei sunt profesorii si din cand in cand se mai si folosesc acele calculatoare pentru ce trebuie. Si sincer cand un profesor isi petrece timpul in fata calculatorului stiu ca nu ne streseaza pe noi :lol: (mentalitate de elev :oops: )
User avatar
terminatorul
Posts: 2
Joined: 14 Feb 2007 10:13

Post by terminatorul »

nu am zis ca toti profesorii gresesc :twisted: dar o parte daaaaaaaaaa
nu ma poti convinge ca nu-i adevarat :twisted: :twisted: :twisted:
din pacate sa sti ca am dreptate
:twisted: :twisted:
marinmeister

Post by marinmeister »

Bai deci sa mor eu.... voi nu sunteti normali.... ce u va place la lectia pusa pe tabla? sa va spun eu cum o sa fie in facultate.... o sa vina profu cu proiectorul si cu slideurile si o sa ti le deruleze prin fatza.... asta vreti? va spun eu cu mana pe inima ca nu asta vreti........
Post Reply