Pareri si impresii Balul Bobocilor 2006

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Ce sa zic...o super limuzina..."LIVE LA MTV" chiar tu mi-ai zis ca a fost "o greseala de tipar"...si am si citat ca sa nu fiu dat in judecata pt drept de autor...si la balu organizat de mine si colegii mei...te streseaza faptul ca nu o sa faci atomosfera cum a facut Daniell Boss in veci??????
vyruss

Post by vyruss »

punetzi si voi poze cu concurentzii ca eu nu am fost la bal :)) sa ii vad si eu :p
y0ga

Post by y0ga »

Ce sa zic... am zis la vrajeala ca e greseala de tipar, a fost chiar intentionat scris. Acum esti multumit?

Cat despre atmosfera care a fost la balul nostru si atmosfera facuta de Daniell Boss... Fiecare face atmosferain felul lui...
In caz ca nu te-ai prins, eu ma refeream la probe si la organizare, nu la after-party.
lore
Posts: 2
Joined: 11 Nov 2006 02:54

Post by lore »

Ba copii,eu zic sa va bucurati de bal ,de liceu si de tot ce vi se ofera ,sa nu mai bagati de vina,ca oricum in viitor toti o sa amintiti cu placere de toate balurile si cel mai important o sa le regretati!va spun din proprie experienta!asa ca profitati cat mai aveti timp!!!pa
Vampire

Post by Vampire »

era nevoie de una ca tine lore...intr'adevara nu mai conteaza acum balul....
Post Reply