Profesorul ideal

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

eu mi`am zis parerea...and i`m a girl :roll:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:03, edited 1 time in total.
creatyvboy

Nu exista profesor ideal

Post by creatyvboy »

:D Dupa parerea mea daca ar exista un profesor ideal, elevi nu ar mai invata nimik la materia respectiva, asa ca eu cred ca exista profesori ce isi fac meseria cu placere si profesori ce vin la scoala petru a nu sta acasa:). In concluzie eu nu cred intr-un profesor ideal!!!
Postasul
Posts: 14
Joined: 15 Jan 2005 10:39
Clasa: Vizitator
Location: Ciungii Romoselului

Post by Postasul »

IHI
PanteraRoz

Re: Nu exista profesor ideal

Post by PanteraRoz »

creatyvboy wrote::D Dupa parerea mea daca ar exista un profesor ideal, elevi nu ar mai invata nimik la materia respectiva, asa ca eu cred ca exista profesori ce isi fac meseria cu placere si profesori ce vin la scoala petru a nu sta acasa:). In concluzie eu nu cred intr-un profesor ideal!!!

Bag de seama ca unul dintre parintii tai e profesor de ai putut scrie asa sau de a zice ca nu crezi.
vyruss

Post by vyruss »

creatyvboy = ?
vyruss

Post by vyruss »

Postasul wrote:IHI
Esti fain. :twisted:
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

Yoga mia spus cine e proful lui ``destul de viu`` de la noi din liceu si e chiar funny :) dar p langa cei care chiar au ceva treaba cu materia mai sunti si altzii care se pliktisesc prea tare shi s`o gandit sa vina la scoala asa de flori de mar Profi care promit corigente din prima zi si treburi dalea...asa ceva nu se face shi pt restu... luativa gandul de la un prof ideal k la noi nu o sa existe niciodata
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

M-ai desparte ba in cuvinte.Geniule
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

PanteraRoz nu stiu dak ti`ai dat seama da la ora asta mi`e foarte lene sa mai give a floare si pentru gramatica nu crezi?
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Dupa gura mare pe care o castii in avatar`ul alaturat......ai drepate,ti prea somn.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

very funny mr bunny mie mi somnik tot timpu (inclusiv la scoala) Oara dc p forumu asta toate discutiile sunt legate de scoala?? e kind`o boring nu??
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:04, edited 1 time in total.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

pai asa mi`ar place dupa orele de la scoala sa nu mai aud nika de scoala .. dau uite k si seara cand intru p net si incerc sa ma relax numa scoala vad ... damn! vreau un subiect inafara de scoala ceva de fun
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

pai asa mi`ar place dupa orele de la scoala sa nu mai aud nika de scoala .. dau uite k si seara cand intru p net si incerc sa ma relax numa scoala vad ... damn! vreau un subiect inafara de scoala ceva de fun
Post Reply