Profesorul ideal

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Deja ai scris de doua ori
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

Gresh! eu tot iti spun k mi`e somn da nu stiu de ce nu ma intelegi :) in fine maine chiar nu stiu ce o sa fac la scoala k deocamdata nu mi`e somn shi nush dak adorm mai rpd de 2-3 ... ascult parazitii si beau pepsi (povestea vietii mele)
Guest

Ce profesor ideal?

Post by Guest »

La ce ai nevoie de un profesor ideal?Ideal in ce sens?Sa stie tot?sau ce?
Nu exista profesor ideal...si daca ar exista ar trebui sa fie o profesoara tanara imbracata intr-un halat alb si toate cele. :oops: :lol: :D
Asta ar fi o treaba!!!
PanteraRoz...aia e o treaba!se poate sa aiba creatyvboy un profesor in familie! :)))
vyruss

Post by vyruss »

hahaha... ce vise :twisted:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai daca are halat nu se vad frumusetzile.
vyruss

Post by vyruss »

Sau alte obiecte de vestimentatie pe sub halatul misterios...
pozy

Post by pozy »

ma baetzi,daca nu ati aflat pana acum sau credeati altceva va spun eu un sfat prietenesc....:la scoala se merge k sa se piarda vremea prin banci...dk inca mai sperati la halate albe aveti doua optiuni:spitalu "9" sau morga...voi alegeti.dk cumva ati vrut ceea ce vor toti obsedatii(a se citi barbatii) ,aia numa la unele case mai tolerante cu voi...sper k ati intzeles faza...asa ca nu mai fantezatzi la rece,k n-are rost....
va pup sarat....
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:04, edited 1 time in total.
Guest

Speachless!

Post by Guest »

Chiar credeti ca ar fi bine sa existe un profesor ideal?Eu unul nu as vrea sa am ore cu el!de fapt nici nu as prea apuca sa-l vad k mai ma putin si ma "deportez" :lol:
Dak vede careva un prof ideal sa-mi zik si mie!
pozy

Post by pozy »

PanteraRoz wrote:mama cat de mult mi-a luat sa citesc chestia asta!!!! sa mor io!!.Cica sfat prietenesc.Apa asta e sfat? bai shorik, (pozy) you have the right to remain silent......use it.cred ca locatia ta este underground. sau altfel spus, six feet under. acum dezvolta=ti ideile. in cazul in care ele exista.
nu ma iau in gura cu toti prostii!
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

pozy...tu altceva nu stii? pana acum i`ai mai spus asta in vreo inca trei therduri...chiar esti in pana de idei? :twisted:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

L0stS0ul wrote:pozy...tu altceva nu stii? pana acum i`ai mai spus asta in vreo inca trei therduri...chiar esti in pana de idei? :twisted:
copy+paste :shock:
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

cineva sa`i zica la pantera asta ca nu vb cu ea :evil:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

L0stS0ul wrote:1
1
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:01, edited 1 time in total.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

2
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:01, edited 1 time in total.
Post Reply