PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Dacia Orastie.Mai ales ca peste catva timp vom avea si SuperMarket in incinta stadionului.Duoamne!!! da ce kul o sa fie,sa stam in SuperMarket la caldurica si sa privim unu dintre partidel.
vyruss

Post by vyruss »

Dar nu se desfinteaza Dacia Orastie?... Eu asa am auzit... cu toate ca e cea mai buna echipa din lume si ar trebuii sa fie macar in Divizia A... dar nu a fost sa fie...
:idea: Hai sa ne mintim.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Auzi ca cea mai buna echiipa din lume.hahahha.Asta niciodata.Cu obositii aia de jucatori pe care ii avem,adika babalaci nuj cum de am fost in divizia C
UltraBoy

Post by UltraBoy »

eu nu stiu cum ai tupeu sa vb in general!! asa ca ia lasa vrajala si mai iesi si tu la plimbare. Sau esti inchis prin vreo cusca.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

UltraBoy wrote:eu nu stiu cum ai tupeu sa vb in general!! asa ca ia lasa vrajala si mai iesi si tu la plimbare. Sau esti inchis prin vreo cusca.
Ja te uita un retardat,de fapt nici nu imi faceam sperante.Ce ai ba? Cine o zis ca stau in cusca? Ba,de data asta te iert ca stiu ca acum vorbesti din pura experienta...daca tu esti asa nu inseamna ca e si altu...nu-i nimik lasa ca poate pana la 60 de ani o sa ajungi si tu sa indoi gratile si sa iesi.Itzi mai ziceam eu ceva dar acu m-am trezit si am ochii ca cepele si nu am chef sa ma iau cu tine la driblinguri.Mai provoaca-ma daca vrei sa te fac de kakao.Hai ca mi se raceste cafeaua.Pa
fanrapid

Post by fanrapid »

Dati pronosticuri in meciurile din liga campionilor:
Real Madrid-Juventus Torino
Fc Barcelona Chelsea
Manchester-Ac Milan
Bayern Munchen-Arsenal
Fc Porto-Inter Milano
Werder Bremen-Lyon
Liverpool-Leverkusen
PSV-Monaco
fanrapid

Post by fanrapid »

Real Madrid-Juventus Torino bate Juve
Fc Barcelona Chelsea egal
Manchester-Ac Milan bate Manchester
Bayern Munchen-Arsenal bate Arsenal
Fc Porto-Inter Milano egal
Werder Bremen-Lyon egal
Liverpool-Leverkusen bate Ligerpool
PSV-Monaco bate Monaco
y0ga

Post by y0ga »

pe tine te duce capul la altceva in afara de fotbal ?
UltraBoy

Post by UltraBoy »

bai pantera ia lasa galagia!! sau ai fitze, las ca ti le scot eu!!!!
bianca

Post by bianca »

Ioai ce mare varza!! ... HAI LâFNEA!!! :D
UltraBoy

Post by UltraBoy »

nu ai rea numerit pronosticurile!!!
ce sa faci lasa ca mai incerci!!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

UltraBoy wrote:bai pantera ia lasa galagia!! sau ai fitze, las ca ti le scot eu!!!!

Iara incep sa pierd contactul cu realitate
fanrapid

Post by fanrapid »

Am in cap mult mai multe ca tine pt ca tu nu ai nimic.
UltraBoy

Post by UltraBoy »

cat de curand!!
am auzit ca esti la mare cautare!!
creatyvboy

HAI DINAMO:)

Post by creatyvboy »

:lol: Abia astept sa ies din supermarket cu o punga de seminte in mana si cu un suc si sa ma duc in tribuna de unde sa ma uit cum ia steaua bataie de la dacia ( sunt sigur ca atunci cand va fi gata supermarketu' steaua va fi in divia C). Oricum Steaua-Valencia 0-1 si asa mai departe ...
Post Reply