PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
vyruss

-

Post by vyruss »

hahaha se gasii un bulanjiu sa vb urat :)
o sa bata steaua... numa ca sa iti fac in ciuda! :twisted:
UltraBoy

Post by UltraBoy »

ba chiar daca luam bataie noi am ajuns pana aici nu ca voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa nu mai zic de voi ca ati condus cu 2-0 la pauza si ati luat bataie!!
ha ha :D
creatyvboy

Viitorul stralucit al echipei steaua

Post by creatyvboy »

:twisted: Valencia-Steaua 3-1. De nervi Jiji Becali se sinucide, Neaca pleaca in China, Stoica divorteaza, Radoi pleaca la DINAMO si Dorinel Munteanu iasa la pensie...dupa zece ani de la acest meci numele de steaua ii revine
echipei de copii si juniori a sporturilor oamenilor cu probleme de locomotie.
In concluzie HAI DINAMO!!!
User avatar
__SanDMAN__
Posts: 6
Joined: 24 Nov 2004 09:25

mai usor

Post by __SanDMAN__ »

In primul rand nu va certati asa direct. Daca vreti sa va injurati scrieti-va mesaje private. Puteti sa va injurati cat vreti. Nu mai divagati atat de la topic.
PanteraRoz

Re: Viitorul stralucit al echipei steaua

Post by PanteraRoz »

creatyvboy wrote:In concluzie HAI DINAMO!!!


Asa ba,bine zici Hai Dinamo!!!
fanrapid

Post by fanrapid »

vorbeste vyruss de fotbal
ba tu nu stii nici 5 jucatori de fotbal
si nu divagam de la subiect. noi vorbim despre fotbal.
si ultraboy tu ai suferit ca o luat rapidu bataie cu anderlecht dar eu o sa ma bucur daca pierde steaua
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Da,dar poate el stie altceva in schimb ce te baga pe tine la 5 metrii sub pamant.
Guest

ba liniste

Post by Guest »

sa asteptam rezultatul de deseara.Dupa meciul de deseara vom vedea adevarata fata a fotbalului romanesc.Eu nu ma apuc sa injur pt ca sunt un om civilizat nu ca taranii de la steaua si rapid:)).Dar daca in seara asta joaca steaua-valencia eu tin cu steaua ca ii de-a noastra.da dupa terminarea campionatului vrea sa va aud
Dinamo campioana cu inima mare!!!!!





!!!!Nuova GUaRdia!!!!!
Hai Dinamo!!
Mult bulan Stelistilor si umilinta maxima pe ,,Mestalla"!!!! Atention!!!
fanrapid

Post by fanrapid »

esti un om civilizat?
nici o treaba
nu mai vorbi de tarani ca tu esti cel mai mare dintre ei
vyruss

Post by vyruss »

fanrapid wrote:vorbeste vyruss de fotbal
ba tu nu stii nici 5 jucatori de fotbal
si nu divagam de la subiect. noi vorbim despre fotbal.
si ultraboy tu ai suferit ca o luat rapidu bataie cu anderlecht dar eu o sa ma bucur daca pierde steaua
Mai fanrapid ... poate ca stiu sau poate ca nu stiu 5 jucatori de fotbal... am spus ca nu am atat treaba cu fotbalul dar nu imi spui tu mie despre ce sa vb...
Exprimare libera.
Cred ca momentan pot sa vb despre ce vreau... asa ca nu venii tu sa te iei de mine.
Si chiar am scris despre fotbal si eu... ma mai uit si eu din cand in cand...

Multumesc Panterutzo pentru suport. :) (ca am lipsit in ieri sa ii dau replica...)
vyruss

Post by vyruss »

Si am vazut si meciul Steaua 0-2 Valencia... pfu..
Dar nu mai zic nimic de Steaua... ca toti am observat ca Valencia nu era intr-o forma foarte buna... si totusi Steaua nu a reusit sa dea nici un gol.
Iar de fazele pe care Steaua le-a avut... putine... dar ratate... ce mai e de adaugat?... Poate ca intr-o zi se vor trezii si ei...
fanrapid

Post by fanrapid »

bine ma da eu eram sigur ca steaua o sa piarda si tu ai zis ca o sa bata. sper ca nu te-ai ofticat. oricum steaua nu are nici o treaba.
UltraBoy

Post by UltraBoy »

bai macar noi am ajuns aici nu ca voi (rapidisti) care stati in fata televizorului si va uitati la meci, iar de cei de la dinamo nu mai am ce sa zic pt ca ei pe langa ca nu joaca nimic si nici unde se creed cei mai buni si cei mai tari, sa ii trezeasca cineva la realitate si sa nu uite ca ei au pierdut in campionat si cu Steaua si cu rapid.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Dupa meciul de miercuri nuj cum mai ai tupeu sa mai scrii
vyruss

Post by vyruss »

Dar ce echipa are vreo treaba? :twisted:
Post Reply