un site nou inseamna si o legatura mai stransa intre elevi?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
pozy

un site nou inseamna si o legatura mai stransa intre elevi?

Post by pozy »

in sfarsit a ajuns mailu si la mine...am cont, :D
Ma intrebam daca forumul acesta va creea niste legaturi fireshti intre elevi-elevi si elevi-profesori...vor fi subiecte de discutie interesante?...cine credeti ca va posta...vor iesi parteneriate in diferite activitati din urma acestui forum?
Care este parerea voastra? :?:
User avatar
PopaDaniel
Posts: 77
Joined: 23 Nov 2004 15:19
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

comunicare

Post by PopaDaniel »

Sper si eu ca forumul sa faciliteze comunicarea in afara scolii, in timpul vacantelor.
vyruss

replay.

Post by vyruss »

O noua pagina... un nou inceput.
Dar parca tot e mai frumos pe chat :twisted:
Legaturi? sper :D

- I am not an mIRC Addict! -
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

Eu pur si simplu nu pot sa cred ca o sa fie un forum in care toata lumea o sa`si spuna parerile despre scoala, profesori si colegi. Nu cred ca se poate strange legatura elev-profesor, atata timp cat eu nu simt ca pot spune de ce nu imi plac unele ore sau ce nu`mi place la un anumit profesor. Tin minte ca au fost publicate odata in "Maiastra" niste perle ale profesorilor, si a iesit un scandal mare de tot in cancelarie. Cam asa ceva este si asta...
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
Admin
Site Admin
Posts: 10
Joined: 23 Nov 2004 14:43
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Post by Admin »

L0stS0ul wrote:Eu pur si simplu nu pot sa cred ca o sa fie un forum in care toata lumea o sa`si spuna parerile despre scoala, profesori si colegi. Nu cred ca se poate strange legatura elev-profesor, atata timp cat eu nu simt ca pot spune de ce nu imi plac unele ore sau ce nu`mi place la un anumit profesor. Tin minte ca au fost publicate odata in "Maiastra" niste perle ale profesorilor, si a iesit un scandal mare de tot in cancelarie. Cam asa ceva este si asta...
Forumul este liber atata timp cat modul in care iti spui parerea este civilizat. Modul in care spui ceva este foarte important.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

Pai asta mi se pare logic, dar totusi am unele retineri in a face afirmatii la adresa profesorilor, fie ele cat de civilizate, fiindca stiim cu totii cum sunt acestia si cum reactioneaza la unele acuze...
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

L0stS0ul : Exprimare libera girl!!!!!
vyruss

Post by vyruss »

Jos cenzura!:D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:18, edited 1 time in total.
vyruss

Post by vyruss »

PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:18, edited 1 time in total.
vyruss

Post by vyruss »

asa o sa fac..
pozy

parerea mea

Post by pozy »

deci e vb despre a spune ce ne supara la un profesor...pai aici tre sa fii o tzara shteker! :D
adica eu sunt sigur k daca faci o fabula cu animale si gaze (a se intelege insecte) care s tot penalizeaza una p alta acolo si se stie clar cine sunt,atunci nu cred ca ai d c sa te ingrijorezi de "a fi sau a nu fi corigent..."....
vb aia...parerea mea!dk nu ai pasta-n pix...las-o bah ca-i bine-asa!
vyruss

Post by vyruss »

dar nu prea sunt profesori care intra aici...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

ba io nuj ce o scris asta pe acolo. "pasta`n pix, corigent"
Post Reply