visele noastre de aseara...

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Re: visele noastre de aseara...

Post by bismarck »

Hai nu fi suparat....a fost misto, asta conteaza. Pacat ca s-a terminat, mai ales clasa a 12-a. Dar na...la un moment dat trebuia sa se termine si scoala asta :).

Asa mi-ar fi placut sa vina cineva sa-mi spuna pe clasa a 9-a....copile, distreaza-te la maxim, profita de anii astia de scoala si petrece cat mai mult timp cu colegii...nu-ti dori sa termini cat mai repede, lasa anii sa treaca asa incet. Dar cine stie daca as fi ascultat :| .
PanteraRoz

Re: visele noastre de aseara...

Post by PanteraRoz »

bismarck wrote:Aici iti dau dreptate :lol: . Pe Qndy l-am vazut mai des in Brevis decat la scoala....da uite asa, o sa termine si el clasa a 12-a si o sa ia si nota mare la Bac 8)

Hahahahahhaha......si uite ca a venit si ziua aceea. Qndy termina a 12-a cu 9.35. Daca mai vrea careva sa-si cunoasca viitorul, PM la bismarck :lol: :lol: :lol:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Re: visele noastre de aseara...

Post by bismarck »

Mda, citesc viitorul in stele/glob de cristal/luna/si alte chestii vrajitoresti :lol:
Si nici nu am tarife mari !
PanteraRoz

Re: visele noastre de aseara...

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:am visat k purtam fusta scurta[chestie ce nu se va intampla niciodata] si ca stateam pe un gard si-l asteptam...in cele din urma a venit si mia mangaiat picioarele spunandu-mi ca o sa fie bine... :shock: [si nimic din toate astea nu este posibil sa se intample]

:lol: :lol: :lol: era plin intr-o vreme forum-ul numai unul si unul. :o
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Re: visele noastre de aseara...

Post by qndy »

PanteraRoz wrote:
bismarck wrote:Aici iti dau dreptate :lol: . Pe Qndy l-am vazut mai des in Brevis decat la scoala....da uite asa, o sa termine si el clasa a 12-a si o sa ia si nota mare la Bac 8)

Hahahahahhaha......si uite ca a venit si ziua aceea. Qndy termina a 12-a cu 9.35. Daca mai vrea careva sa-si cunoasca viitorul, PM la bismarck :lol: :lol: :lol:
Mai vreau un an de liceu :(

<3

bismarck wrote: Asa mi-ar fi placut sa vina cineva sa-mi spuna pe clasa a 9-a....copile, distreaza-te la maxim, profita de anii astia de scoala si petrece cat mai mult timp cu colegii...nu-ti dori sa termini cat mai repede, lasa anii sa treaca asa incet. Dar cine stie daca as fi ascultat :| .
vezi ? la mine a venit cineva si mi-a spus asta!
Merci panteraRoz :*
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
FrankJScott
Posts: 1119
Joined: 05 Apr 2024 15:30
Nume: Frank
Prenume: Scott
Clasa: Elev

Useful Product Guide

Post by FrankJScott »

Please try Google before asking about Excellent Product Blog f4c7_59
FrankJScott
Posts: 1119
Joined: 05 Apr 2024 15:30
Nume: Frank
Prenume: Scott
Clasa: Elev

New Product Website

Post by FrankJScott »

Please try Google before asking about Great Product Tips aa3469a
FrankJScott
Posts: 1119
Joined: 05 Apr 2024 15:30
Nume: Frank
Prenume: Scott
Clasa: Elev

New Product Website

Post by FrankJScott »

Please try Google before asking about Top Rated Product Tips ced986a
FrankJScott
Posts: 1119
Joined: 05 Apr 2024 15:30
Nume: Frank
Prenume: Scott
Clasa: Elev

Awesome Clothing Store Simulator Tips

Post by FrankJScott »

In response to the lady asking about you are here store, top clothes store, cloth fashion store, the have boutique, clothing store on melrose, all clothing shops, a fashion store, you are here, shop clo, for all fashion, I highly recommend this click for source on fashion simulator blog or your clothing brand, in clothing brand, cloth store in, fashions on the go, sim clothes, be you clothes, dress clothes, your clothing store, our store, fashion & fashion, as well as this on front page about fashion simulator blog alongside all clothing boutiques, go clothing, clothing seller, clothing page, sim clothes, designer fashion, in touch clothing, home clothing, you are here clothing, we are design, on top of this view website on dress shop blog which is also great. Also, have a look at this great clothing store simulator url not to mention clothing to go, store unique, you are clothing, the designer store, clothing designer, back clothing, all cloth store, designer clothing retailers, & clothing brand, we are design clothes, on top of this updated simulator tips with clothing q, clothing departments, home of clothes, home brand clothing, as you clothes, as clothing store, all of clothing, new clothing shops, thrive clothing, women's stores, for good measure. Check more @ Great Clothing Store Simulator Site 5f4c2_8
Post Reply