ce credeti ca va asteapta dupa liceu?de bine sau d rau?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
pozy

ce credeti ca va asteapta dupa liceu?de bine sau d rau?

Post by pozy »

Zicea lumea ca vrea subiecte.Na-le!!!!!!!Eu habar n-am ce o sa fac maine dar poate voi aveti deja planuri pt viitor."Share with us!"
vyruss

Post by vyruss »

ramane de vazut :)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:23, edited 1 time in total.
vyruss

Post by vyruss »

"De dragul universitatii... citeste o carte!"
symaco

Post by symaco »

eu am aflat deja :D !
profesional...,am un mic servici platit binisor dar fac total alceva decat ceea ce am studiat la scoala.
din punc de vedere a familiei...am dat lovitura!! :D
vyruss

Post by vyruss »

esti fain :twisted:
alte pareri ?
y0ga

Post by y0ga »

pai pe mine ma asteapta o facultate... si dupa aceea (daca o termin) un serviciu :)
vyruss

Post by vyruss »

y0ga wrote:pai pe mine ma asteapta o facultate... si dupa aceea (daca o termin) un serviciu :)
Ce viziune frumoasa.. cred ca majoritatea o au :)... sau altzii spera sa castige la loto marele report... hahahaha. :twisted:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai daca ai castiga la Loto io nuj daca vrei sa mai termini liceul.Nu prea as vedea.Cred ca ai fi prin Tahiti,pe o croaziera cu dou-trei bagaboante.Sau cu banii aia ti-ai putea schimba numele in buletin (Aurel Vlaicu) :twisted:
mrvulpe

Post by mrvulpe »

Dupa liceu,eu unu nu ma vad prea bine . 8)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

I-a o carpa si sterge oglinda 8)
Vampire

Post by Vampire »

sau mai bine....ia o carpa si sterge mesele pe terasa :lol: :lol: :lol:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:sau mai bine....ia o carpa si sterge mesele pe terasa :lol: :lol: :lol:

hahahahhahahha ce narod esti ba.:) :) :) :) :)
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

:D :D :D ...ce nebuni sunteti...ma asteptam sa vad aici niste msg. mai serioase...slabe sanse... :D :D :D
dar desi radem si glumim...eu sincer, cred k in adancul sufletului pe toti ne sperie un pic gandul k am crescut si k e cazul sa facem ceva cu viatza asta...
eu nu prea stiu ce o sa fac mai departe...normal k am o multzime de vise dar sper sa pot sa le si vad realizate!!!!!!!! oricum, am ajuns la concluzia k ceea ce cerem e de foarte multe ori gresit...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:24, edited 1 time in total.
Post Reply