Ce parere aveti despre site-ul CNAV ?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
User avatar
PopaDaniel
Posts: 77
Joined: 23 Nov 2004 15:19
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Ce parere aveti despre site-ul CNAV ?

Post by PopaDaniel »

As dori sa aflu parerea voastra despre site: ce e bun, ce ar mai trebui imbunatatit, ce ar mai trebui adaugat/scos.
fanrapid

Post by fanrapid »

Ar trebui sa puneti revista pe net.
y0ga

Post by y0ga »

Deci...
E facuta pe frame-uri, si de multe ori unele nu se incarca, mai ales pe calculatoarele cu conexiune slaba. Indexarea in google se face aiurea datorita frame-urilor (mai exact apare site-ul pe bucati).
Fonturile nu se potrivesc cu design-ul.
Site-ul arata ca o "bombonica" cu culorile astea.
Ar trebui facuta o pagina cu stirile detaliate. De exemplu vreau sa stiu cine a participat la concursul de karate.

Mai multe observatii in curand.
Guest

Post by Guest »

Ce y0ga?iti merge calcu-n frame?da pe el! :lol:
Site-ul e mult mai bun ca anteriorul.La capitolul fonturi sunt de acord cu y0ga...ar trebui schimbate.
Revista scolii pe net?si ce rezolvi cu asta?data viitoare o sa propui sa ne apucam de vanzari on-line de reviste. :lol: :twisted:
User avatar
__SanDMAN__
Posts: 6
Joined: 24 Nov 2004 09:25

pentru y0ga

Post by __SanDMAN__ »

nu stiu cum sa-ti spun, dar eu cred ca am cea mai lenta conexiune: 1,2 Kb/s. Si mie mi se incarca rapid, avand in vedere ca prima pagina (toate frame-urile) au 98 Kb.
fanrapid

Post by fanrapid »

sa stii si tu ca uniin oameni chiar au facut articole la revista aia si ar vrea si ei sa o vada pe net
pozy

Post by pozy »

Dragii mosului...moshul,adik eu, ar vrea sa va zica o poveste:se facea ca pagina liceului era pe net si se cautau eroii care sa o salveze,toata floarea cea vestita a liceului propunand skimbari,dar nimeni avand habar c vrea...the end.
Revenind pe pamant si in zilele noastre:imi place site-u!Mai ales k mi-am dat si eu cu parerea la alegerea grafici :D .Cine are ceva de spus cred ca e bine sa se exprime fara urme de nervi sau conexiuni lente...in fond situl se incarca decent de rapid.
Cu astea va salut si va respect din cand in cand...si am uitata sa multumesc familiei si sustinatorilor....
pa pa
UltraBoy

Post by UltraBoy »

ce nu va place bai la site? arata si e mai bun decat cel vechi deci e un pas inainte; iar cei care sunt nemultumiti de ce nu l-ati facut voi!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ba Ultra,daca imi cumpara cineva domeniul si il mai si platea pe deasupra pe parcurs il faceam eu,sau altu.
mrvulpe

Post by mrvulpe »

Site-ul e reusit.E bine ca e si forum sa se puna in discutie mai multe probleme.
Postasul
Posts: 14
Joined: 15 Jan 2005 10:39
Clasa: Vizitator
Location: Ciungii Romoselului

Post by Postasul »

tot respectu pt. munca celui ce l-a facut da sincer sa fiu...astept noua imagine a site-ului
:roll:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ar mai trebui sa se mai ocupe de administrarea site`ului.Chiar am mai auzit pe mai multzi zicand ca se cam duce forum`ul.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

da...pai dak tot ii vb de forum, ar cam trebui sterse subiectele care sunt expirate...gen cele cu muzica (hituri si alea alea) si cu inchisul portii...ca deja nu se mai practica...
plictisitul

Post by plictisitul »

bah site-ul mi se pare relativ....... in mare sunt de acord cu restu' fontu ... nu merge.........culorile sunt cam stupide.......in mare : are nevoie de un FACE-LIFT serios........ si mai curatza mah forumu.....ca sunt topicuri care exista de cand o aparut site-ul shi nu mai scrie nimeni....imi ocupa raza de vedere.............
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Macar daca s-ar putea sterge,dar vad ca nu se poate decat sa blocheze.Chiar asa ba :wink: .Decat nimik e bine ji aja
Post Reply