"super destept/smeker" vs. "om mediu"

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

ce rost are sa fi destept daca nu esti smecher k sa reusesti sa iesi la suprafata (indiferent prin ce metode) oricum cine vrea chiar poate sa reuseasca indiferent k e in romania spania sau alte tari cu ciupercaros Oricum dak esti doar destept si smecherie delok esti pa...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:09, edited 1 time in total.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

intr`adevar nu poti sa fi doar smecher... chiar am vazut la tv intr`o zi nush ce scula mare din parlamet la o emisiune habar n`avea cat e radical din 9 shi tot il aburea el p prezentator k kestiile astea nu sunt importante ci trebuie sa sti cum sa conduci o tara... nu prea stiu cum ar fi posibil...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:09, edited 1 time in total.
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

intr`adevar eu fiu tu fi el/ea fie ce`o fi :) asa sunt de smart aia de t doare capu cand ii auzi hai mai PanteraRoz sa ne facem poartid k o sa ii luam p toti:)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:10, edited 1 time in total.
vyruss

Post by vyruss »

Foarte bine zice.
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

destept

Post by electric_evelyn »

Destept, pt k desteptu stie sa se fereasca d prosti....Exemple sunt cate vreti....D obicei omul mediu ajunge sa lucreze pt cel destept.Dar exista si dezavantaje in a fi sef....voua cum v-ar placea sa fiti?
Winners don't quit, quitters don't win.
Post Reply