A inceput.....

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Post Reply
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

A inceput.....

Post by bismarck »

Bun, a inceput noul an scolar. Sincer inca o luna de vacanta nu ar fi stricat :lol: , dar daca a inceput, asta e...sa intram si noi in joc.
Hai sa vedem, poate acum cu aparitia noului an scolar, o sa apara si alte persoane pe forum, cine stie, poate revin si vechii membrii, care au cam disparut si ei intre timp :roll: si daca tot a inceput scoala de o saptamana si vreo 3 zile, hai sa vedem care e parerea voastra, ce parere aveti de profesori, ore....orar si poate cateva reprosuri.(fiecare cu nemultumirea lui :P ) si de ce nu, si cateva lucruri bune care s-au intamplat la noi in scoala (daca s-a intamplat asa ceva)
Vampire

Post by Vampire »

Intr-adevar mai multa vacanta nu strica...dar asta e...eu sunt putin sup pt k mi s-au schimbat cativa profi care erau de treaba...asta e :( in fine...oricum pana la urmatoarea vacanta nu ne mai ramane decat sa chiulim :lol:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Vampire wrote:...oricum pana la urmatoarea vacanta nu ne mai ramane decat sa chiulim :lol:
Aici ai mare dreptate :lol: . Pacat de faza cu profesorii, stiu ca nici mie nu mi-ar placea sa ma trezesc la anu` avand la anumite materii alti profesori, ....la anumite materii, pentru ca la unele dintre ele sincer i-as schimba de luni, cu cea mai mare placere.
alexandru

Post by alexandru »

a fost interesanta ideea orarului generat pe calculator insa pana la forma finala s-a schimbat de destul de multe ori
Vampire

Post by Vampire »

mare dreptate ai aici bosmarck...de prefi pe care nu ii vrei nu scapi nici cu slujbe si de aia pe care ii vrei te scapa altii :?
Vampire

Post by Vampire »

scuze...bismarck :oops: tastatura asta :oops:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Eee, lasa Vampire. No problem ..... se mai intampla. :)

On topic... Deja m-am saturat in mare parte de scoala ... si ma gandesc ca mai sunt inca 12 saptamani de scoala :roll:
E si scoala transformata in santier, mai nou :evil: , dar sper ca vor termina cat mai repede. Chiar astazi ma uitam ca au inceput sa "repare" pe langa fundatie, in curte. Dar hai sa fim optimisti, sa vedem partea plina a paharului, dupa ce vor termina lucrarile ( finalizarea proiectului pe anul viitor, in vara) subsolul va fi transformat in sali de curs..Sa vedem ce o sa fie.
In mare....deja cam toti asteptam vacanta de iarna, dar pana atunci, sa ne bucuram de mica vacanta de maine :D , sa nu uitam ca maine 5 octombrie este Ziua Mondială a Educatorilor, asa ca le urma La Multi Ani !!! si la cat mai multe zile de acest gen :wink:
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Stii Bismarck, abia astept sa faci un topic cu "S-a sfarsit..."!!!!!!!!!!!
Vampire

Post by Vampire »

si eu...:)
marinmeister

Post by marinmeister »

ba daca nu faci nimik prea mult timp te usti si mori =))
alexandru

Post by alexandru »

nu am resuit sa mai aduc pe altineva pe forum dar macar am dat mai mult de o galeata de posturi in ultima vreme ceea ce ar putea insemna ca am revenit
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Mai este inca pe atat si gata...nu mai e mult,nu?
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Coracao ce-ai patit ? :)) Uita-te in calendar, din pacate e putin mai mult. Ce-i drept avem inca o vacanta de Pasti, dar e numai de o saptamana. Stii, saptamana asta, pe luni eram optimist..."incepe, hai ca se termina ea", apoi bang :shock: ora de romana..si s-a dus tot farmecul, apoi asa ca sustinere, din nou...bang :shock: ora de mate.... deja pe miercuri, ma gandeam cat mai e pana la vacanta viitoare.
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Re: A inceput.....

Post by qndy »

bismarck wrote:Bun, a inceput noul an scolar. Sincer inca o luna de vacanta nu ar fi stricat :lol: , dar daca a inceput, asta e...sa intram si noi in joc.
Hai sa vedem, poate acum cu aparitia noului an scolar, o sa apara si alte persoane pe forum, cine stie, poate revin si vechii membrii, care au cam disparut si ei intre timp :roll: si daca tot a inceput scoala de o saptamana si vreo 3 zile, hai sa vedem care e parerea voastra, ce parere aveti de profesori, ore....orar si poate cateva reprosuri.(fiecare cu nemultumirea lui :P ) si de ce nu, si cateva lucruri bune care s-au intamplat la noi in scoala (daca s-a intamplat asa ceva)
Scoala nu e obligatorie
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Pana in clasa a X -a e :)

" Legea învăţământului nr.84/1995,
cu modificările şi completările ulterioare prevede că învăţământul obligatoriu este de 10 clase "
Post Reply