Stiti ce e iubirea?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
marinmeister

Post by marinmeister »

Poi nu prea cred.... iubire poate fi si numai dintr-o parte... in dragoste e nevoie de 2 ;)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:"iubire a doar atunci knd e din ambele parti?"
Adica Gang-Bang sau Gingiu-Mingiu :lol: :lol: :lol: :lol:
marinmeister

Post by marinmeister »

loooooollllllllllllllllll Pantera................. hai ca m-am distrat la culme................ :lol: :lol: Gang bang????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Axime5

Post by Axime5 »

Scumpa mea pantera tot nu s-a maturizat... oare cand?
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Pe masura ce crestem descoperim ca pana si persoana care nu trebuia sa te dezamageasca vreodata, probabil o va face. Vei avea inima franta cel putin o data si de fiecare data va fi din ce in ce mai rau. Vei frange si tu inimi, asa ca adu-ti aminte cum te-ai simtit cand tu sufereai. Te vei certa cu cel mai bun prieten. Iti vei invinui noul iubit/noua iubita pentru ce a facut cel/cea dinainte. Vei plange pentru ca timpul trece prea repede, si, poate, vei pierde pe cineva drag. Asa ca, fa prea multe poze, razi prea mult, iubeste ca si cum nu ai fost niciodata ranit din dragoste. Pentru ca, pentru fiecare saizeci de secunde in care stai suparat, pierzi un minut din viata pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi......
User avatar
material_girl
Posts: 146
Joined: 04 Oct 2006 18:35
Clasa: Vizitator
Location: somewhere over the rainbow
Contact:

Post by material_girl »

"O mare durere sa iubesti, o mare nenorocire sa scapi de aceasta durere"- I.L.Caragiale
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Fata il intreaba pe un baiat: "Iti plac ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma gasesti draguta ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea l-a intrebat: ''Ma aflu in inima ta ?'' El a raspuns: ''Nu'' Pentru ultima data, ea l-a intrebat: ''Daca plec, vei plange dupa mine ?'' El a raspuns: ''Nu'' Ea a plecat trista. Si atunci el a prins-o de mina, spunandu-i: ''Eu nu te plac, eu te iubesc. Nu te gasesc draguta, te gasesc superba. Tu nu esti in inima mea, tu esti insasi inima mea. Eu nu voi plinge dupa tine daca pleci, eu voi muri dupa tine.''
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Uaaauuu....tare, sunt ud tot, m-ai terminat :twisted:
coracao wrote:Pe masura ce crestem descoperim ca pana si persoana care nu trebuia sa te dezamageasca vreodata, probabil o va face. Vei avea inima franta cel putin o data si de fiecare data va fi din ce in ce mai rau. Vei frange si tu inimi, asa ca adu-ti aminte cum te-ai simtit cand tu sufereai. Te vei certa cu cel mai bun prieten. Iti vei invinui noul iubit/noua iubita pentru ce a facut cel/cea dinainte. Vei plange pentru ca timpul trece prea repede, si, poate, vei pierde pe cineva drag. Asa ca, fa prea multe poze, razi prea mult, iubeste ca si cum nu ai fost niciodata ranit din dragoste. Pentru ca, pentru fiecare saizeci de secunde in care stai suparat, pierzi un minut din viata pe care nimeni nu ti-l poate da inapoi......
Ce ai scris tu acolo ai scris de la tine, din tine sau ai dat copy de aici? : http://www.clopotel.ro/prieteni/pagina- ... 16559.html
http://ublogs.ro/ianna/signup.php
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

NU am dat copy paste pt ca nu caut chestii de-astea pe site dar mai primesc din cand in cand si imi plac...de-aia am pus-o
y0ga

Post by y0ga »

Dragoste... Este un butoi cu un strat de miere deasupra, dedesubt plin cu ....., iar cand ajungi la miere iti dai seama ca deja e prea tarziu sa iesi din ....., pentru ca ai intrat cu totul.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

y0ga wrote:Dragoste... Este un butoi cu un strat de miere deasupra, dedesubt plin cu ....., iar cand ajungi la miere iti dai seama ca deja e prea tarziu sa iesi din ....., pentru ca ai intrat cu totul.
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHH tu cand intrii in ..... te scufunzi cu tot cu cizme. :lol: :lol: :lol:
translate
Posts: 1
Joined: 22 May 2007 20:39

Post by translate »

Iubirea e ceva abstract
User avatar
material_girl
Posts: 146
Joined: 04 Oct 2006 18:35
Clasa: Vizitator
Location: somewhere over the rainbow
Contact:

Post by material_girl »

translate wrote:Iubirea e ceva abstract
oh daaa... abstract... or e ori nu e... simplu :P
I'm not crazy! My reality is just different than yours!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Las-o asa.... :lol: :lol: :lol:
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

Just wrote:sa.ti zic o chestie, fantomele sunt spirite ale raului ,nu ale binelui,oricat de inofensive ar fi. gandeste.te D-zeu nu are grija de cei care mor?? hmm
Sunt curios de o treaba.. Fantomele alea stiu ce e "Dragostea" adevarata, Fizic vorbind.. sa stiu sa imi gasesc una
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
Post Reply