Retea de calculatoare in scoala

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

postul a fost modificat de bismarck
IN ATENTIA ADMINISTRATORULUI ACESTUI FORUM!

CREDETI CA...ACEST "PERSONAJ" TREBUIE SA MAI EXISTE PE UN FORUM DEDICAT ELEVILOR? IN NUMELE DEMNITATII SI AL DECENTEI ACEST MACEL AR TREBUI OPRIT
<Carpe Diem>
marinmeister

Post by marinmeister »

Ma scuzati ca nu am cenzurat... din pacate am baut ceva si am uitat pe ce forum sunt... am rectificat greseala dar postul ramane valabil... :D
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

marinmeister wrote:Ma scuzati ca nu am cenzurat... din pacate am baut ceva si am uitat pe ce forum sunt... am rectificat greseala dar postul ramane valabil... :D
IN ATENTIA ADMINISTARTORULUI ACESTUI FORUM!

ACEASTANOUA POZITIE PUBLICA INDICA FARA TAGADA FAPTUL CA AUTORUL EI NU MERITA NICI UN ACT DE CLEMENTA...CI, DIMPOTRIVA O SANCTIUNE RADICALA!
Last edited by Carpe Diem on 18 May 2006 10:50, edited 1 time in total.
<Carpe Diem>
marinmeister

Post by marinmeister »

LOL..... ma "sughi bughi"... imi place de tine ca esti incapatanat ca un catar... un + pentru insistenta :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ma, muta-te si tu pe un alt forum unde sa te poti simtii in largul tau si unde poti sa deschizi un subiect si sa nu devieze nimeni asa cum s-a deviat la tine. Deci.....vorbesti singur pe aici, deschizi un subiect, ne provoci dupa care o dai draqu, uiti titlul post-ului si incepi cu definitiile tale de IQ-loooooser, spune si tu cum putem noi sa ne abtinem sa nu te injuram. Eu cand ti-am facut observatie la gresala ta ( pag 2 ) ai zis ca "Imixtiunea tendentioasa in textele scrise reprezinta un atac la exprimarea libera", Tu ma rog ce faci? De aici reiasa ca tu zici si tu te contrazici. Macar daca ti-ai da si niste palmi dupa cap.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ba marinmeister, da si tu un edit la post-ul ala si lasa-l pe descentratu asta. :twisted: :twisted: :twisted:
marinmeister

Post by marinmeister »

Sa il cenzurez mai tare? OK se face :D si il las in plata domnului... atata poate, atata face :)) :evil: :twisted: :evil: :twisted:
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

PanteraRoz wrote:Ma, muta-te si tu pe un alt forum unde sa te poti simtii in largul tau si unde poti sa deschizi un subiect si sa nu devieze nimeni asa cum s-a deviat la tine. Deci.....vorbesti singur pe aici, deschizi un subiect, ne provoci dupa care o dai draqu, uiti titlul post-ului si incepi cu definitiile tale de IQ-loooooser, spune si tu cum putem noi sa ne abtinem sa nu te injuram. Eu cand ti-am facut observatie la gresala ta ( pag 2 ) ai zis ca "Imixtiunea tendentioasa in textele scrise reprezinta un atac la exprimarea libera", Tu ma rog ce faci? De aici reiasa ca tu zici si tu te contrazici. Macar daca ti-ai da si niste palmi dupa cap.
Nu va puteti abtine sa nu injurati? Este o lipsa de discernamant? E clar, ati uitat sa va luati pastila. E grav!!!! Incercati forumul Clinicii 9 unde cu siguranta veti putea profesa acest limbaj de suburbie intr-un univers discursiv compatibil.

Pe un forum de elevi, unde cei mai mari ne pot invata lucuri bune si pozitive, iata, se intampla, in mod stupefiant, ca unii dintre colegii nostri sa ne indice o cale gresita, care ne poate perverti.

<OBS> "reiasa" -> pers. III sg. Indicativ timp prezent "reiese", asa se spune corect! Sau, poate te referi la forma arhaica ce se mai poate intalni in zona Turdas sau Orastioara de Jos unde ati participat la cateva reuniuni cu intelectualii si vreo doua colocvii?
<Carpe Diem>
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Bine ma, cum spui tu. Mision Over
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

Eram sigur ca nu mai ai argumente, pentru ca nu stii sa argumentezi coerent ceva. Balbaila si injuratura pe care le-ai cultivat cu constiiciozitate reprezinta apanajul celor din categoria Becali...

Te-am facut praf! Ti-ai recunoscut esecul in fata tuturor! Nu te-a tinut mai mult!
Vae victis!

Aveam asteptari mai mari, sincer! :(
<Carpe Diem>
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Carpe Diem wrote:Te-am facut praf! Ti-ai recunoscut esecul in fata tuturor! Nu te-a tinut mai mult!
Aaaa.....deci asta era scopul tau, deaia ti-ai facut tu user aici. Nu ma, te inseli, eu doar am reusit sa inteleg ca totul e de neinteles. Ai incercat tu aici sa pari un destept intre noi astia prosti dar acuma pari un prost intre noi astia destepti. Salut ma! jalnicule.
8)
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

PanteraRoz wrote:
Carpe Diem wrote:Te-am facut praf! Ti-ai recunoscut esecul in fata tuturor! Nu te-a tinut mai mult!
Aaaa.....deci asta era scopul tau, deaia ti-ai facut tu user aici. Nu ma, te inseli, eu doar am reusit sa inteleg ca totul e de neinteles. Ai incercat tu aici sa pari un destept intre noi astia prosti dar acuma pari un prost intre noi astia destepti. Salut ma! jalnicule.
8)
Doamne fereste, cum sa imi fixez un astfel de scop. Numai o minte paranoica si schizoida poate gandi asa ceva....

Urmeaza-mi sfatul, manifesta-te pe forumul de la Clinica 9! Poate mai exista vreo scapare... Altminteri, vom avea o grija un plus: "Cum sa ne ferim de tine!"

Ai inteles ca totul este de neinteles. Bravo, ai ajuns sa probezi ipoteza de capatai a euristicii socratice(fuga la Dex, ca sa pricepi cuvintele) - stiu ca nu stiu nimic. Este un bun inceput, totusi...

PS. Inteligenta se probeaza, nu se (auto)pretinde...de aceea iti dau acelasi sfat ca si pentru antecolocutor - "Fugutza la biblioteca si pune-te pe citit!" Te asptept cand vei fi pregatit, cel putin din punct de vedere al gramaticii si al exprimarii...Timp estimativ: un an de zile, adica pana dau BAC-ul, dupa aia devine neinteresant!
<Carpe Diem>
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Intra pe matrimoniale, fa-ti un user si cauta si tu o fata sa te faca fericit ca ti s-or umflat nucile
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

PanteraRoz wrote:Intra pe matrimoniale, fa-ti un user si cauta si tu o fata sa te faca fericit ca ti s-or umflat nucile
Habar nu am de practica asta cu userii pe nu stiu ce site-uri.

Acum, daca asta este practica ta, las-o balta, tine-o numai pentru tine, este jenant. Te faci de rusine, mai baiatule...La varsta ta, se poate? Mai rau ca pensionarii...
<Carpe Diem>
marinmeister

Post by marinmeister »

Alo!!!!! Asculta sfaturile panterei ma... Te asigur ca ai nevoie...
Apropo de citit... inca astept niste comentarii pe anumite teme de la tine... dar stiu ca nu le voi primi fiindca tu nu stii pe ce lume traiesti........
Daca nu mai tii minte subiectele deruleaza tu la posturile anterioare si citeste tata ce scrie... Poti? Sau trebuie cineva sa iti deseneze?
Pana voi primii comentariile de la tine (maxim 2 zile) o sa continui sa te fac un retardat...
Oricum sunt sigur ca o sa gasesti pe internet tot ce vrei despre francamasonerie cauta si spune-mi parerea ta.... Cat despre "Dilema Veche" am vazut ca nu ai habar de actualitate... vorbesti si tu din auzite... asa ca esti un 0.
Apropo de alde Plesu si H.R. Patapievici... Stiai ca Horia Roman Patapievic a scris o carte in care te numeste pe tine ca roman "omulet patibular"?[fuga la DEX si vezi ce inseamna si dupa aia vezi ce parere mai ai despre "boierii mintii", crema intelectualitatii romane(mai au tupeul sa isi zica asa desi ei sunt gata sa vanda tara americanilor sau oricui ofera mai mult,atat valoreaza tara pentru ei cat o galeata de laturi capitaliste... :(), cum se autointituleaza...]
Te-am salutat cu respect Domnule "0"!
Doamne ajuta! TND!
Post Reply