ce s-ar intmpla daca...?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
marinmeister

Post by marinmeister »

Rap ma e muzica de negri :))
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

PanteraRoz wrote:
dustangel wrote:aaaaaaa da si un caiet si un creion(scriu mereu poezii si ganduri asa k as innebuni fara)

aaaaa si ai mai uitat ceva: o carte de gramatica sa mai desparti si tu in silabe pe urma bafta la poezii si ganduri.

eu zic sa taci :D
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:
PanteraRoz wrote:
dustangel wrote:aaaaaaa da si un caiet si un creion(scriu mereu poezii si ganduri asa k as innebuni fara)

aaaaa si ai mai uitat ceva: o carte de gramatica sa mai desparti si tu in silabe pe urma bafta la poezii si ganduri.

eu zic sa taci :D

Dar e ciudat ca tu ma-njuri si eu te citesc pe buze :o
marinmeister

Post by marinmeister »

Ma pantero tu te certi cu toti :))
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

marinmeister wrote:Ma pantero tu te certi cu toti :))
Ma barbosule, mai termina ca deja o dai naibi de la un timp. Nu ma certam cu nime, si daca era sa.... e treaba mea. Scrii si doo trei cuvinte sa fi si tu prezent pe aici faci pe filozofu sa te bage lumea-n seama. Nu ai ce scrie?
marinmeister

Post by marinmeister »

vezi? I rest my case....... >:P
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

eu nu t injuram pantera roz:D
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Post by marinmeister »

el considera injuratura ceea ce nu pricepe pe de-antregul :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

ma, eu nu ti-am spus niciodata de la aparitia ta aici ca esti prost. De ce insisti?
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Mai oamenilor ati luat-o pe offtopic de vreo 8 posturi. O lupta continuua intre Pantera si .....cineva. Si cam asta e ideea in fiecare topic. Inteleg ca nu prea sunt userii, si sunteti chiar putini useri activi, dar de cate ori apare unul nou incepeti si va legati de el sau de subiectele propuse. Mi se pare absurda treaba asta, in cazul in care nu a obsevat cineva exista si un topic .....acolo la inceput "un topic cu oftopic" si daca doriti puteti sa faceti un topic de genu` "care vrea sa ne "batem" - in post-urii sa vina aici ". Credeti ca asa o sa se termine offtopic-ul asta enervant ????
Nu zic, un topic nu poate sa supravietuiasca fara anumite remarci sau vreo doua - trei posturi offtopic, dar daca dupa 8 post-uri voi inca continuati...............


Imi cer scuze pt offtopic, dar consider ca era necesar
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

thumbs up pantera!!!!..... good one. :lol: :lol: :lol:




vezi, ba meistere...esti CINEVA :lol: :lol:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai tu chiar esti chior? Uita-te bine cu cine vorbeam eu si mai uita-te care se mai baga si inseama chiar daca nu vorbeam cu el. Cine? Oare?, Bun, sa revenim atunci la subiect.
marinmeister

Post by marinmeister »

Pantero eu remarcam ca tu te iei de toata lumea ceea ce chiar faci asa ca....
Sa revenim la subiect....
puff
Posts: 8
Joined: 21 Apr 2006 01:19
Clasa: Vizitator
Location: around...or better yet close enough!

pt orange panther!

Post by puff »

Auzi copilu ia mai lasa trambita!tu chiar nu incapi de nimeni????????????da ce probleme ai ma baiatu`?du-te acasa fa o baie rece rece rece calmeaza-te si dupa mai vb...k?
aaaaa si ai mare grija de cine te iei ca nu stii niciodata cine-ti sufla-n ceafa...si ca orastia e f f f mica! pa si pusi! :evil: :x
invatati invatati invatati! sa nu ajungeti....Becali!
PanteraRoz

Re: pt orange panther!

Post by PanteraRoz »

puff wrote:ai mare grija de cine te iei ca nu stii niciodata cine-ti sufla-n ceafa...si ca orastia e f f f mica! pa si pusi! :evil: :x
ei, e normal... cum pot eu concura cu o persoana hranita cu masline... de oaie!!
Post Reply