House Experience

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

House Experience

Post by electric_evelyn »

Daca va place muzica house, hai sa vb k sa nu ne plicti
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Bun si cam la ce subiect te-ai gandit? Strict muzica house, sau ?
Si in legatura cu muzica house...despre ce? despre Dj.? despre stil sau ??
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

SA ZICEM

Post by electric_evelyn »

hai k mi-o venit inspiratia.... Atb sau Tiesto, who's the best? In alta ordine de idei hai sa mai zicem:ce conteaza cel mai mult in club? Muzica, atmosfera,lumea care vine sau ce? A, si prinde careva Kiss Fm?
Winners don't quit, quitters don't win.
vyruss

Post by vyruss »

unde iti cauti tu inspiratia electric_evelyn? in baie?

DJ Tiesto rullz :p
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Ba omule, da esti rau, nu gluma. :)
Lasa si tu fata in pace, nu te mai lega de ea....cel putin ei i-a venit inspiratia, la mine e plecata in vacanta zilele astea :D. Am vazut ca te-ai mai legat de ea si la alt topic, lasa-o ca totusi e una dintre putinele persoane care intra pe forum si are si ea dreptul sa faca un topic si sa posteze. :wink:
vyruss

Post by vyruss »

Dar am spus eu ca nu are voie sa posteze? huh!
Iar despre plictiseala.. antidotul nu e un forum :)) nu stiu cum ai putea sa iti spargi plictiseala pe aici... incearca sa iesi in oras, sa faci ceva interactiv :p

Mai bismarck... e pletena ta de ii iei apararea?!
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Mai bismarck... e pletena ta de ii iei apararea?!
As vrea eu, daca e cine presupun eu ca e, dar sincer acum nici nu stiu cine e, mai asteptam putin pana avem un raspuns, asa ca.. nu :P

Dar, hai ca iarasi o dam in off-topic.
hai k mi-o venit inspiratia.... Atb sau Tiesto, who's the best? In alta ordine de idei hai sa mai zicem:ce conteaza cel mai mult in club? Muzica, atmosfera,lumea care vine sau ce? A, si prinde careva Kiss Fm?
Eu consider ca mai bun e Tiesto, atmosfera grozava la concerte, ritm misto, la ATB totul e cam trist, prea slow, ....zic eu.
De faza cu clubul, cred ca toate trei conteaza la fel de mult, chiar daca 2 dintre conditii sunt indeplinite, este intr-un fel sau altul nevoie si de-a trei-a.
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

Anyway, eu sunt obisnuita sa fiu tratata ca shitu', pt k uneori asa ii tratez si eu p ceilalti.....Hai sa mai vb d muzik, va place Benassi?aaa, care ar trebui sa fie 'profilul' ascultatorului d house?k d multe ori nu prea corespunde...Si thx bismark pt 'aparare' 8) Pari d treaba dupa cum vb...Cat despre vyruss, nu stiam k aparentele inseala in cazul lui...SA STII K T CUNOSC...da la caracter nu esti asa cum m-am asteptat... 'apele linistite pot fi superficiale'.....Oare raurtatea se mosteneste genetic?
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

nu mai ziceti nimic....???
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

ce ziceti d muzica de la bal?
Winners don't quit, quitters don't win.
marinmeister

Post by marinmeister »

Apropos de ce conteaza cel mai mult la un club... Atmosfera conteaza... asta e number 1... dupa aia e lumea care vine... ca ar fi tampit sa te trezesti intr-un club de poponari sau de manelisti : :evil:
Si.... "apele linistite pot fi foarte adanci" asa parca suna replica aia...
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

mai draga bismark, eu sa stii k ma astaptam sa fii altcineva, da oricum....no comment.. :lol: mai vb noi.aaa si sper k aku k ai aflat cine sunt nu t duci si zici la toti....
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

I love muzica house!!!E cea mai beton daca stii sa o intelegi
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

hey guys, voua c dj va plac cel mai mult?autohtoni....k banuiesc k d-aialalti jtiti....deci-best romanian dj...
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Pai...poti sa iti placa un dj care compune muzica sau care doar mixeaza...in Romania cred ca cel mai tare care compune la ora actuala ii Dj Andi, (4 the 1st time a fost melodia anului 2006 in Romania)...dar sa nu uitam si de Dj Sava si de Adrian Eftimie...la mixaje cel mai apreciat este cu sigurantza Dj Optick!
Post Reply