cat timp petreceti facand temele? :?:

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
Post Reply

in cat timp faceti temele?

nu-mi fac temele
1
11%
15 min
1
11%
30 min
1
11%
45 min
0
No votes
1 ora
0
No votes
1 ora 15 min
0
No votes
1 ora 30 min
0
No votes
1 ora 45 min
1
11%
2 ore
0
No votes
mai mult de 2 ore
5
56%
 
Total votes: 9

alexandru

cat timp petreceti facand temele? :?:

Post by alexandru »

Cat timp dedica elevii rezolvarii temelor (daca le rezolva) :?: :?:
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

Alexandre te rog frumos nu mai deschide thread-uri deastea ca-mi crapa capu' sau daca vrei sa faci studii de piata adauga si u "ce e aia teme" :D sa ma pot incadra si eu in statistica....pace
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
marinmeister

Post by marinmeister »

tare vlade tare.... :))))))))
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

hai ma, sa mor eu... ce vrajeala... parca eu nu am terminat intr-o clasa buna, cu _destul_ la bac, admiterea..peste asteptari (adica fara taxa - in prima treime) si cu cate doua teme facute la matematica in 4 ani? (una in clasa a 9-a cand m-a speriat suplinitoru.. Serdean. si bine am facut! ca m-a si verificat.

mi se pare cam bullshit faza cu 'peste 2 ore'. mieluseilor, atunci din clasa a 13-a ce-o sa faceti? :shock: 12h pe zi?

hai ba meistere, mai zi si tu!
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

am ajuns de chiar cred ce ziceau profesorii. adica ca nu se mai face scoala. nici la noi nu prea, dar din ce vad la generatiile inca in liceu...groaza!. ionica mi-a zis ca ultima generatie cu care a facut fizica era 2002!


si voi veniti cu 2+h....

impertinenta peste sfidare... nu va mai prefaceti ca invatati!!! eu recunosc...

mi-am petrecut jumatate din clasa a 12-a acasa.

& remember: liceul II fain.
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

revin: a se vedea si topic-ul cu 'ce medii aveti'?
alexandru

Post by alexandru »

m7m_teddy wrote:am ajuns de chiar cred ce ziceau profesorii. adica ca nu se mai face scoala. nici la noi nu prea, dar din ce vad la generatiile inca in liceu...groaza!. ionica mi-a zis ca ultima generatie cu care a facut fizica era 2002!


si voi veniti cu 2+h....

impertinenta peste sfidare... nu va mai prefaceti ca invatati!!! eu recunosc...

mi-am petrecut jumatate din clasa a 12-a acasa.

& remember: liceul II fain.
de ce tratezi totul superficial? Mai sunt si elevi care lucra, putini, dar sunt, deci daca sunt trebuie sa fie si ei incadrati undeva, nu ii excudem asa pur si simplu pentru ca majoritatea lucreaza mai putin, sau nu lucreaza.
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

n-am vrut sa fiu malitios sau altceva - hey, pentru cei care CHIAR lucreaza - respect.

problema e ca STATISTIC (chiar fac statistica si probabilitati la MS 8) ) datele din _chestionar_ sunt eronate.

si oricum, eu nu cred ca din cei 30-50 de elevi care chiar invata (poate cifra putin umflata) jumate intra pe forum sa voteze.

respectiv, din cei cati intra 80-90% sunt oameni care invata.

eu ziceam ca la LICEU (cel putin cnav) nu e nevOie sa inveti atat. in rest...e util sa inveti (adica mai departe...)

that's all.
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

datele din _chestionar_ sunt eronate.
Hai, te rog lumineaza-ma si pe mine.....
Din 5 elevi care au votat 3 sunt peste 2 ore. Daca faci ca ciobanu Ion problema asta o sa vezi ca iti da 60 %. Cam asta e punctajul frate, iar daca esantionul e de 5 copii nu poti spune ca datele sunt eronate.
marinmeister

Post by marinmeister »

mai eroarea se propaga cu cat esantionul e mai mare cu atat eroarea e mai mica asa ca un esantion de 5 elevi nu e deloc reprezentativ si putem lua eroarea in jur de +/- 70%
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

daca nu iti faci temele atunci ce faci? umbli prin oras, freci menta akas sau ce faci? ganditi-va bine k dak faceti teme castigati ceva totusi, nu ramaneti c0mplet pe dinafara in legatura cu materia respectiva...
Winners don't quit, quitters don't win.
Post Reply