ce s-ar intmpla daca...?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
alexandru

ce s-ar intmpla daca...?

Post by alexandru »

ce s-ar intampla daca pentru o anumita perioada de timp nu ati ave acces la cele mai folosite lucruri de voi?
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

asta ar insemna sa nam acces la tigari,alcool,net,sk8 sau scoala...cred k as turba...p bune eu nu pot sa traiesc fara astea
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Bai sadicilor

Post by marinmeister »

Cum sa stai fara lucrurile importante... esti nebun cred ca as innebuni incet daca as sta fara bautura mai mult de 2 zile. Sau fara femei.... Bai da ce idei va vin in cap....
vyruss

Post by vyruss »

toti sunteti alcoolici?
marinmeister

Post by marinmeister »

Cred ca da, generatiile astea de dupa 89... NtzNtzNtz...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

......poate asa mai au si "generatiile astea" o sansa sa vada "luminita" aia de la capatul... si poate "florile" se mai inmultesc...
marinmeister

Post by marinmeister »

Stai linistit ca nu e asa..... Uniunea-i o minciuna asa ca nu iti pune prea multe sperante....
Vampire

Post by Vampire »

Chiar speram sa vad ca scrie unul k nu ar putea trai fara o carte sau kestii d'astea...nu ca eu as citii sau ceva, dar e incredibil cum toti s-au gandit la alcool,femei si tigari...Vi se pare ca femeile sunt obiecte?
:twisted:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:...Vi se pare ca femeile sunt obiecte?
:lol: :lol: in unele cazuri femeile sunt privite ca fiind obiecete, care ar trebui sa accepte glumele facute de catre noi cu alcool si tigari.
marinmeister

Post by marinmeister »

mai femeia nu e un obiect eu credeam ca la lucruri importante va ganditi la persoane p ecre le iubesti
p.s.:cititi postul asta ca sa vedeti ipocrizia materializata :))
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

deci eu imi modific pleduaria si tin sa spun k acum nas putea sa traiesc fara prietenu meu cel mai bun,chitara,sk8,prietena mea cea mai buna si muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulte poze cu cei la care tin
aaaaaaa da si un caiet si un creion(scriu mereu poezii si ganduri asa k as innebuni fara)
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:aaaaaaa da si un caiet si un creion(scriu mereu poezii si ganduri asa k as innebuni fara)

aaaaa si ai mai uitat ceva: o carte de gramatica sa mai desparti si tu in silabe pe urma bafta la poezii si ganduri.
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

Scrii texte cu parfum de primavara??? vezi R.a.c.l.a.-Cantaretii de rap :D
Apropo .. am auzit ca se apuca Panterå de muzica..... asa ca poate il ajuti....
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vlad_Dobrescu wrote:am auzit ca se apuca PanterRoz de muzica..... asa ca poate il ajuti....
Eu nici nu stiu macar ce e muzica rap, scafandrule fa scufundari, da-te cu stola in cap.
:lol:
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

pantero... ce pana mea e aia "stola"??????????????????? god damn

check this out:
Bravo scafandrule fa scufundari da-te Cousteau la I.C.A.B.

cate chestii noi .... si poate asa mai are legatura si cu versu... ce zici???
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
Post Reply