Ce planuri aveti pentru anul care vine?...

Aici gasiti toate topicurile "decedate"
Locked
_fanarapid_

Ce planuri aveti pentru anul care vine?...

Post by _fanarapid_ »

Salutare people!!! Si LA MULTI ANI!!! Sa aveti tot ce va doriti in noul an!!! Poate ne impartasiti si noua planurile voastre...daca aveti....
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

multa fericire si sa ma impac cu o pers imp din viata mea
breath with arms wide open one more time
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Pai ce sa zic....sper sa te impaci si sa ai parte de tot ce vrei!
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Ia zi _fanarapid_ , tu ce planuri ai ? Mi se pare corect ca si tu sa raspunzi. Ce zici ? :D
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Pai ce sa zic...cred ca ce-mi doresc eu isi doreste toata lumea...fericire, sanatate, alea alea, dar cel mai mult imi doresc sa termin cu bine anu; asta scolar...sa trec bacul cu bine si sa intru unde vreau la faculta...asta ii 'planul' cel; mare de anul asta...
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Ce sa zic ...Succes sa il iei cu bine. Si sa zicem ca totusi iei exact ce note vrei tu pe ce facultate ai pus ochii? Pentru ca tot de planurile acestui an e vorba ?
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

mie mi sau implinit deja dorintele asa k p mai departe imi doresc sa raman la acelasi nivel de plutire
breath with arms wide open one more time
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Sa intelegem ca te-ai impacat cu acea persoana importanta din viata ta ? Ma bucur ca ti s-au indeplinit atat de repede dorintele. Daca o sa ai noroc asa tot anul...o sa fie un an super pentru tine. :D Dar.... totusi mai este mult, chiar foarte mult pana o sa se termine 2006. Alte dorinte chiar nu mai ai ?
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

pai avand in vedere k pers aia ma face fericita orice mi sar intampla o sa fie un an destul de bun
si k sa nu zic k nam alte dorinte vreau sa trec la chimie,sa nu raman la mate,sa se mute ai mei la munte si eu sa raman in bucuresti doar cu fratemiu,si sa reusesc sa ma abtin d la fumat macar...(si totusi astea sunt dorinte minore :mrgreen: )
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Post by marinmeister »

imi doresc sa iau toate examenele, sa castig la loterie, sanatate, fericire si putere de munca. Si sa ia Rapid campionatul ;) (e posibil cu Pancone si Moldo)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Nu stiu cum sa procedez ca sa rezolv problema "povestirilor adevarate", in varianta cu oameni aflati in situatii disperate. La Loto doar daca esti clarvazator si Rapid-u la anul. :twisted: :twisted: :twisted:
marinmeister

Post by marinmeister »

Am mai recuperat si alta data atatea puncte fata de dinamo...... (dar deviem de la subiect...)
Locked