ce credeti ca va asteapta dupa liceu?de bine sau d rau?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

:D :D :D ...sorry...m-am exprimat gresit..sa zicem k am o multime de dorinte pe care sper sa le vad realizate... :P
na...e mai bina asha? ai intzesel ce am vru sa zic? :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:26, edited 1 time in total.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

vai...multzumesc de "aprecieri" ! :P
bine mai rozosinule...daca eu nu o sa imi indeplinesc dorintzele,visele...in fine,cum vrei tu sa le zici...sper sa fi tu ala viteaz care o sa isi vada toate visele implinite !
si daca stau bine sa ma gandesc...nici nu mi-ar placea sa mi se indeplineasca chiar toate dorintzele! atunci pt ce as mai lupta ? :D
m-as plictisi...viata asta e lupta la urma urmei,nu?daca nu mai am pt ce sa lupt...ha ha ...o sa plec la vanatoare de lei,pantere,zebre... :D
am glumit normal... :wink:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

^Giulia^ wrote:...sper sa fi tu ala viteaz care o sa isi vada toate visele implinite !
Mersi :o :o
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:27, edited 1 time in total.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

eu nu vreau sa plec din Romania...am fost , e frumos, dar prefer sa raman aici ,chiar daca aici tre sa lupti mai mult! de fapt daca vrei sa ai o viatza buna tre sa luptzi...si aici, si in orice alt loc de pe pamantul asta! nu prea cred k o sa iti dea cineva, ceva doar pe ochi frumosi !
Postasul
Posts: 14
Joined: 15 Jan 2005 10:39
Clasa: Vizitator
Location: Ciungii Romoselului

Post by Postasul »

ba imi place de voi ca sunteti oameni de perspectiva!
adica pe bune
eu cred cacel mai mult cautam nu un job bun sau alte cele ci o viata linistita
ceii drept cam are dreptate rozu` cu faza aia ca cica noi, romanii cam asteptam sa ne pice totul din cer. (eu vreau o dacie cu motor si caroserie si... ma rog, tot restu de bmw)
da adevaru e caoricat am avea si oriceam facetot nu vom fi multutmiti tot nu vom avea desui ban, si alte cele , p ca nu asta cautam noi,in adancul nostru.
eu prsonalam o LISTA defacultati la care as vrea sa dau adica o listoaca
si ce-i drept, viitorul nu s prea vede roz
cat despre parerea aia cu muriu prost a lu Rozu`
nu generaliza!

de oicei mori cum te-ai nascut
eu nu consider ca m-am nascut prost si probabil nici alte 6 miliarde-1
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 04:04, edited 1 time in total.
marinmeister

Post by marinmeister »

E de rau bai va asigur eu.... la scoala ca in rest e super ok: chefuri femei shi bautura.... "pliktisitu" stie.........
User avatar
pliktisitul
Posts: 19
Joined: 04 Dec 2005 19:49
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara

Post by pliktisitul »

da mah kefuri shi bautura ....kakalau......de la femei ma abtzin......shti ca am pretena.......da' am vazt ca tu nu te prea abtzii.....dai o bere mah ca tzi-am pus o vorba buna .....nu mai zic nika ca te dau de gol .....la elevii ashtia....:)
marinmeister

Post by marinmeister »

Las bah sa stie si "ele" cum e viatza de student. Si Anca la fel nu incerca sa o mintzi.....
Pt. Anca: Glumesc!
User avatar
pliktisitul
Posts: 19
Joined: 04 Dec 2005 19:49
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara

Post by pliktisitul »

bah nu mai da de gol viatza de student....lasa-i sa descopere singuri ...ca daca le zici totu ....numai are haz......
Virus`s

Post by Virus`s »

Ajungeti voi la faculta.ehehe...Mai vb atunci.
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

bai da parca voi sunteti marii studenti 'gone wild'... :lol:

meister, las-o mai moale cu chefurile.

virus's, ce mai faci, bai?

voi nu sunteti pe pana voastra. in anul 1 si deja 'elevii aHstia', de parca acu 3 luni nu va tremurau nadragii pentru admitere... (respectiv, bac)

e adevarat ca a fost foarte relaxa (eu aveam ca scop la bac doar 'sa trec',ca de restu se ocupa ex. de admitere), dar nu cred ca sunteti asa de evoluati (inca :wink: ). cool it down, sport!
User avatar
m7m_teddy
Posts: 29
Joined: 19 Dec 2005 22:08

Post by m7m_teddy »

si ce tot aia cu 'viatZa de student'? de fapt, pentru majoritatea inseamna...mai putini bani. si asta o zice unul 'norocos'. e libertate, sure (de fapt ma intristeaza pana si gandul ca, dupa o luna juma, treb sa merg iarasi in orastie). si aia nu ca am 'aere de tm', ci pentru ca m-am obisnuit cu ritmul asta.

imi pare ca sunteti putZin nerealisti.
marinmeister

Post by marinmeister »

La cate chefuri ai fost mai acesta? :d
Post Reply