PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Post Reply
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Imi e ji rujine ca am tzinut cu Dinamo in meciu asta.No auzi ma sa prinzi mingea in mana.Asta e :(
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Ce bine imi pare ca o batut Realu'...ieeee, si cu 4-2 ... cred ca la aia de la Barcelona le era somn :D :D :D
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

lasa panterutzo...nu mai fi suparat ! k oricum steaua ia campionatul...
eu ma bucur pt Real ! ala a fost adevaratul derby nu Steaua- Dinamo ! :D
UltraBoy

Post by UltraBoy »

STEAUA THE BEST!!
nu iti fa griji pt faza ai cu prinsul mingi in mana pt ca asta e mentalitatea jucatorilor romani.
ce sa faci?
asta e!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

^Giulia^ wrote:lasa panterutzo...nu mai fi suparat ! k oricum steaua ia campionatul...
Hoooo.....tranky girl....ca mai este pana se termina.....deabea incepuse Dinamo e la 4 puncte de Steaua,poate calca astia pe minge si il i-a Dinamo.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

pantero, n`am avut ocazia sa`ti spun face to face : HAHAHA :lol: fortza steaua!
anyway, meciul a fost cam aiurea si mi s`ar fi parut normal sa se termin egal, la cat de jalnic au jucat si Steaua si Dinamo.
cat despre meciul Steau-Rapid, eram sigura ca o sa fie egal. dar oricum Steaua e campioana...
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

da, dar macar Steaua-Rapid a fost un meci k-lumea...ai avut ce sa vezi!
nu ai simtit k ai pierdut 90 de minute pretioase din viata :D :D :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:55, edited 1 time in total.
Vampire

Post by Vampire »

Hai pantero ne lasi k oricum steaua ia campionatu' :lol:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:55, edited 1 time in total.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

ce ziceai sa fac? sa merg la cratitza...hmmm...nu, mai bine ma uit la tv si sa vad cum pierde dinamo cu 5-1...sau cu cat s-o terminat meciul... :D :D :D :D :D
si pentru cultura ta generala, nu ma pasioneaza telenovelele! :P
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

^Giulia^...asta e, nu avem ce face. femeia in general reprezinta cratita si telenovelele, dar baietii astia nu recunosc ca exista si exceptii, pentru ca le e frica de acestea :P
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Auleo ce ma-ti incoltzit aici amandoua.^Giulia^.....pentru cultura mea generala sau in cultura mea generala nu intra "Telenovelele" .... iti multumesc...cuvintele tale ma ung la inima si ma apropie de extaz 'telectual......da' am si je o intrebare ... era dimineatza cand ai scris topicul ? (nu imi explic altfel elocventza si luciditatea din topicul tau)
:wink:
^Giulia^...asta e, nu avem ce face. femeia in general reprezinta cratita...... :oops: ai auzit ^Giulia^.....si "cratita" sunt de fapt momente din viata. :roll:
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

vai vai...panterele astea nu ar recunoaste nici in ruptul capului k avem si noi dreptate... :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Farul - Steaua 1-0 :o :o La Mare,la Soare, la ...... sa va i-a
Post Reply