ce parere aveti despre faza cu inchisul porti si etc....

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Da iarasi se facu liniste.Ce e ma cu voi
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

pai daca nu mai e de actualitate...oricum portzile sunt deschise, caietul a "disparut" ...toata lumea e fericita!!!!!!!!!!!!!!!! :D
de ce nu stergeti topicul? ...
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Ca sa intrebi tu!... :P :D :P :D :P
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

da' se poate sa scriu ceva si sa nu vi tu imediat sa comentezi ?!?nu ai alta ocupatzie?1?
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

NU! Ca stiu ca te oftici!...Ete na! Sac! :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Are lipsa de imaginatzie,nu stie ce sa scrie,are mintea intunecata......ocupi spatziu tu pe foum. :twisted:
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

iti dai seama cat ii pasa k ocupa spatiu pe forum...tzi-am mai zis...ideea e sa imi comenteze mie! asta e noua ei distractie... :P
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Ori i s-o urcat prea mult distractia la cap ori 8 Martie
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

intr`arevar portzile sau dechis shi caietu a disparut ... dar c sai fcai o noua idee de subiect ar fi..`cat de tare se poate plictisi fanarapid` incat sa acapareze toate forumurile fanarapid ia ceva pastile shi mai vezi cum sa iti ocupi timpu liber inafara de a posta p mesenger good luck shi...le numara pe calculator iti dai seama!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:51, edited 1 time in total.
YOkozuna

Post by YOkozuna »

ba faza cu inchisu portilor e putin comunista dar cea cu caietu si cu sefu clasei e chair culmea comunismului
Nimeani nu te poate obliga sa mergi la vreo ora dak nu vrei asa ca ala care o zis ca pe el nu il intereseaza ca se incehid portile cred ca e un tocilar si e prea captivat de tampeniile pe care le zic uni profesori la diverse ore daci hai sa fim seriosi eu cred ca e un tocilar notoriu
Vampire

Post by Vampire »

Eu oricum cred k faza zsta cu portile si cu orele era pt profi care nu vin la ore prea des :wink: asa k lasti-o dreq k nu e de noi...si totusi eu dak vreau sa plec tot plec :roll:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vampire wrote:...si totusi eu dak vreau sa plec tot plec :roll:
de nu te-ai mai intoarce.... :roll:
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

:lol: :lol: :lol: acum o sa`ti suga sangele, pantero :D
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

L0stS0ul wrote::lol: :lol: :lol: acum o sa`ti suga sangele, pantero :D
As fi cea m-ai fericita pantera de ar face asta :P :P :P
Post Reply