Vacanta 2006

Aici gasiti toate topicurile "decedate"
Locked
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Vacanta 2006

Post by bismarck »

În sfârşit..... vacanţă, ceva ce am aşteptat cu toţii de foarte mult timp, iar acum de vreo 3 zile ne bucurăm de ea (bine, excludem elevii din clasa a VIII-a şi clasa a XII-a, care acum sunt destul de stresaţi :( şi sincer îmi pare rău pentru ei ).
Deci.....ce planuri, câte corigenţe ( sau restanţe ), pe unde plecaţi, cu cine plecaţi :D , dacă tot în vacanţă se desfăşoară, păreri desre BAC, Testare Naţională (aici ar trebui un singur topic numai despre marea realizare a celor care au avut în grijă subiectele de la Istorie :lol: ), de când aşteptaţi vacanţa ( sincer, eu de prin 20-21 septembrie 2005 :lol: ) şi orice are legătura într-un fel sau altul cu vacanţa.
Just
Posts: 57
Joined: 19 May 2006 22:40
Clasa: Vizitator
Location: In propriul Regat
Contact:

Post by Just »

vai ...ce mult ma bucur ca te.ai gandit la un astfel de topic :)
in vacanta vreau:
-sa dorm muuullllttt
- sa mai citesc ceva
- sa merg pe 15 in TM la Tapinarii (5 ani, merita ,frate)
- sa ajung in Vama Cumva ....
- sa exersez mai mult la Chitara :P
- sa inot ...mult....
- sa ne intalnim mai des sa poove , god ..ce tot faci ?
si sa ma distez .. :D
n.am nicio corigenta (10x God) ,am incheiat destul de bine ...zic eu.
voi reveni ..cu noi planuri
Decide whether or not the goal is worth the risks involved.If it is,stop worrying.
puff
Posts: 8
Joined: 21 Apr 2006 01:19
Clasa: Vizitator
Location: around...or better yet close enough!

Post by puff »

in vacanta....... sper sa ma pot odihnii ca sesiunea asta ma erminat...14 ex frate.sa ma plimb atat cat vrea muschiul meu, sa ma intalnesc cu iubiru meu mik si ........sa astept cu nerabdare 1 oct sa plek iar de akas
invatati invatati invatati! sa nu ajungeti....Becali!
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

In vacantza asta nu fac altceva decat inot si discoteca in fiecare seara!!!!
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

eu mai am o sapt si gata cu bacu...dup-aia timmy si mare :P
distractie placuta p unde mergeti!!!!
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Merci la fel "Wh|sp3rs" si chiar iti doresc mult succes saptamana viitoare, si felicitari pentru notele de la Romana si Engleza :).
Cat de vacanta...am inceput sa realizez ca nu e chiar asa de lunga...totusi ce sunt 3 luni ? O sa treaca repede si cu toate ca mi-am prospus sa fac destul de multe lucruri in vacanta, sincer nu stiu daca o sa reusesc sa termin nici macar jumatate din ce mi-am propus....asta e. :?
Just
Posts: 57
Joined: 19 May 2006 22:40
Clasa: Vizitator
Location: In propriul Regat
Contact:

Post by Just »

eu vreau o excursie in BUC SI IN SIBIU .....bismarck...ce zici? ne ajuti la asta plz? duminic 16 iulie? ...deci? ...(umpic off.topic) sorry :D
Decide whether or not the goal is worth the risks involved.If it is,stop worrying.
User avatar
coracao
Posts: 214
Joined: 19 May 2006 22:47
Clasa: Vizitator
Location: Orastie
Contact:

Post by coracao »

Bai Bismarck, tie sa iti fie rusine ca inca nu ti-ai facut aparitia pe la Jeaoj Bai!!!
y0ga

Post by y0ga »

vacanta asta o sa fac grilele de poli pentru cand o sa dau examenu la anu' :).
marinmeister

Post by marinmeister »

puff taica da tu l;a ce facultate esti? ca la poli nu poti fii... asa ca nu te mai plange... :D
restante nu am, si ma pregatex sa plec pe la mare (a) (inghesuiala din trenurile noastre) :D
Distractie placuta si spor la tot ce vreti sa faceti
Axime5

Post by Axime5 »

O vacanta dragutza pt ca e pe sfarsiteeeeeeeeeee......:)
Locked