Filme preferate?!

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, care-mi da si mie un cos cu cd-uri cu filme sa mi le trag si eu acasa, nu mai am la ce ma uita, si nu numai asta dar aici trebuie sa scrii ce filme ti-au placut. Si eu vreau sa scriu, vreaaau filmeeeee!!!!! :shock:
User avatar
electric_evelyn
Posts: 52
Joined: 16 Mar 2006 11:07
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by electric_evelyn »

Alt film fain e The Witches of Salem....Sa vedeti ce crizare generala se face pe acolo... :lol: A, si ar mai fi Blair Witch Project...scary...Si o mica rectificare:Exorcistul e din 1973...
Winners don't quit, quitters don't win.
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

heart of america...film care merita vazut de toti dobitocii care poate vor invata ceva din el,iar coloana sonora e absolut geniala
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:heart of america...film care merita vazut de toti dobitocii
electric_evelyn ...... auzi ce zice Dustangel. Te rugam frumos sa vezi filmul acela. :lol: :lol: :lol:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Ba Pantero, iar te iei de saraca fata :( Ce ti-o fi facut, zau, nu stiu, dar un lucru e clar, ea nu te-a facut dobitoc.
Ea poate nu-l are, asa ca.....atunci cand te duci sa-i imprumuti filmul, poate stai sa-l mai vezi si tu odata :lol:
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

nu la facut dobitoc...dar la facut cretin(cauta la alt topic)

the waterboy
the amethyville horror
darkness
absolut geniale filmele...
breath with arms wide open one more time
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Bismarck......tare greu itzi era sa scri un titlu la un film ceva.Trebuia sa zici tu ceva sa nu adormi.Bag de seama ca esti un lingau, si prin metodele tale de a te lingusii pe langa cineva trebuie sa te bagi tu in seama. Ma popandaule, cand o sa-ti zic eu tie ceva atunci poti sa-mi zici si tu mie. Eu am vorbit cu ea si nu cu tine. Din cate stiu eu are si ea degete sa-mi scrie sau scrii tu in locul ei>?. Daca ai ceva cu ea du-te si coate-o in oras la o ingetzata sau ma rog, un ecler ceva iar daca nu leaga-ti un bolovan de gat si arunca-te intr-un lac. Ala te va duce la fund desi mi-e teama ca ai sa postezi si de acolo. Si acum sa continuam subiectul si ne auzim pe "hai sa palavragim" :arrow:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Vlad - la inteput frumos, pe sfarsit SF :lol: dar merge
Just
Posts: 57
Joined: 19 May 2006 22:40
Clasa: Vizitator
Location: In propriul Regat
Contact:

Post by Just »

azi am vazut Legaturi Bolnavicioase...vai cat mi.a placut!!!! must see!!
Decide whether or not the goal is worth the risks involved.If it is,stop worrying.
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

:( d cand ma chinui si eu sa vad leg bolnavicioase si nu mai ajung
breath with arms wide open one more time
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

NU are nimeni un ftp:// de unde se pot dowloada filme? Pentru asta trebuie sa ai o conexiune permanenta, ceea ce inca nu am...Poate ar fi util pentru cei care au acces non stop si in plus si o viteza mai de Doamne ajuta.
<Carpe Diem>
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

eu pot sami iau ce film vreau in 2 minute din aceeasi retea cu mine d p oDC doar k degeaba le iau k numi merge placa de sunet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
breath with arms wide open one more time
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

La ce retea te referi?
<Carpe Diem>
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

retea necunoscuta in atle orashe decat capitala...reteaua INFOGATE-CZONE cea mai mare si si cea mai satisfacatoare
breath with arms wide open one more time
User avatar
Carpe Diem
Posts: 53
Joined: 21 Apr 2006 03:51
Clasa: Vizitator
Location: Orastie

Post by Carpe Diem »

in cat timp spuneai ca dai jos un film? Doamne, ce conexiune ai? Cu cat iti merge download-ul?
<Carpe Diem>
Post Reply