Poveste fara sfarsit

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Post Reply
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

...plini de bube, exact k excrescentzele maimutzei din padurea d stejar, care knd se infurie face ca...
bananas

Post by bananas »

...ca mine...adik adopta o atitudine agresiva si e nemishkat ca o roca sedimentara sau ca...
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

..o piramida din egipt, in adancu' careia sta ascuns..
bananas

Post by bananas »

...misterul reginei Nilului verisoara lu Keops Vasile din Castau printz al Beriului si mare preot al ...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

.....al tuturor preotilor.Eu v-am zis ca-i preot dar voi nu ca.....
bananas

Post by bananas »

...-i magician dinala satanist de face ritualuri cu capre noaptea pe camp in Pricaz...
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

....ca el in sat cand se ducea, pe tarani ii aduna si cu patos le vorbea: voi nu vedeti ma cum sunteti, slabi ca pixu si orbeti, si munciti ca vitele si va put copitele, pe cand...
bananas

Post by bananas »

...fata cea mare a unui tzaran zise:nu-i nimik k nu s-o face gaura-n cer numai in ...
marinmeister

Post by marinmeister »

cavolu trist al tineretiii mele, liceul ;)
bananas

Post by bananas »

...vlaiCU CAre acum a ajuns colegiu national si e condus de cocalari si bishnitzari veniti de la ...
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

mama Spania, cea mai puternica tara exportatoare de -tenbotic din galaxia unde s-a nascut....
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
bananas

Post by bananas »

...don quiote care era mare traficant de carne vie si haine nemtzesti la pretzuri romaneshti din asia...
Vlad_Dobrescu
Posts: 21
Joined: 23 Nov 2005 17:09
Clasa: Vizitator
Location: CONAC

Post by Vlad_Dobrescu »

...A.S.I.A......trupa de comando din care facea parte si DinCA CAtinel moderatorul emisiunilor pt copii de la ProTvrAtenaunuTeleSapteAmRom unde in fiecare zi de la 5.....
Vlad a fost copil crescut cu cheia de gat ca Raku/
Dar te ia de gat si te taie la gat ca dracu/
bananas

Post by bananas »

...era emisiunea cu fotomodele lascar katarsus...
Wh|sp3rs

Post by Wh|sp3rs »

...care beau doar pepsi MULT prea bun k sa fie light si mananca....
Post Reply