Daca nu iti convine ceva... scrie aici ;)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
PanteraRoz

Re: copii de gradinita!

Mesaj de PanteraRoz » 21 Apr 2006 10:45

puff scrieCOLONVai cat de usor criticam dustangel.as vrea sa stiu daca te-ai ocupa de un forum cum ar arata?ar fi mai frumos mai colorat? mai plin de avatar`s? iubita/u cand o sa ai si tu un site ca cel de care se ocupa dl Popa si pe care scriu copii cu adevarat inteligenti mai vb ....
No, si daca eu zic ceva acuma o sa zici ca ma iau de tine. Tu ce faci? Dustangel doar si-a spus o parere, tu ti-o poti zice pe a ta sau ai false pareri de rau. :roll: Fitzeee

dustangel
MesajeCOLON 171
Membru dinCOLON 08 Dec 2005 20:39
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON in iadul de langa cish
CONTACTCOLON

Mesaj de dustangel » 21 Apr 2006 19:35

ms pantera dar pot sai rasp si eu

uite va las link de la forumul liceului meu...asta inteleg eu prin forum cu copii inteligenti cu pareri la fel de inteligente...si imi pare rau ptr puff dar ii pot demonstra oricand k pot face ceva mai bun decat c e aici

take care of u puff si nu t mai enerva k face pock un vas de sange si mori :twisted:

http://www.cnlazar.ro/forum/phpBB2/index.php
breath with arms wide open one more time

vyruss

Mesaj de vyruss » 28 Apr 2006 15:15

puff, poate unii sunt facuti sa critice.. da tu ce te bagi? :)

The_Wolf
MesajeCOLON 48
Membru dinCOLON 20 Ian 2006 14:10
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON Orastie
CONTACTCOLON

Mesaj de The_Wolf » 30 Mai 2006 13:59

bismarck
Deoarece există deja un topic având cam acelaşi subiect, s-a decis închiderea acestui topic. Această decizie a fost luată ţinând cont de următoarele lucruri:
1) Topic-ul făcut de "peanut", cu acelaşi subiect. a fost creat înaintea acestui topic.
2) Numărul de posturi era mult mai mic.
te-o facut Dumnezau si pe tine moderator... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Nu ma exprim elevat ca poate-mi creapa capul, nu sunt unul din prostii ce muncesc sa manance Statul.Sunt un fabricant de gunoi cu idei noi

Just
MesajeCOLON 57
Membru dinCOLON 19 Mai 2006 22:40
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON In propriul Regat
CONTACTCOLON

Mesaj de Just » 30 Mai 2006 22:03

nu Dumnezeu , numa Popa :wink:
Decide whether or not the goal is worth the risks involved.If it is,stop worrying.

bismarck
MesajeCOLON 137
Membru dinCOLON 13 Oct 2005 09:42
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Mesaj de bismarck » 30 Mai 2006 22:49

te-o facut Dumnezau si pe tine moderator...
Problema în sine, nu înţeleg care e, dar trebuie să fie una, de vreme ce ai pus postul la topic-ul asta :). Oricum topic-ul tău a fost închis pe bună dreptate, şi sincer l-aş fi şters, dar sunt destul de multe posturi şi mai bine rămâne aşa, oricum trebuia şters de la început, aşa că nu te supăra pe mine, au mai fost şterse şi alte topic-uri. Şi eu cred că am explicat destul de clar de ce trebuie închis, nu ?
Oricum, dacă consideri că trebuie deschis te rog să-mi trimiţi un mail, sau intră pe messenger seara şi o sa te ascult, daca vrei să vorbim. :arrow: moderator_forum_cnav @yahoo.com

dustangel
MesajeCOLON 171
Membru dinCOLON 08 Dec 2005 20:39
ClasaCOLON Vizitator
LocaţieCOLON in iadul de langa cish
CONTACTCOLON

Mesaj de dustangel » 31 Mai 2006 15:27

mah dak tot nu vrei sal stergi fa un theard si pune toate topicurile inchise acolo
k sugestie suplimentara numestel "TRASH"
breath with arms wide open one more time

bismarck
MesajeCOLON 137
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Mesaj de bismarck » 31 Mai 2006 22:50

:) Crede-mă că astăzi am vorbit cu domnul profesor Popa şi spre sfârşitul săptămânii, sau săptămâna viitoare se va realiza şi asta şi sper eu mai multe. O să vedem, după cum are domnul profesor timp. Oricum topicul rămâne închis, pentru că nu are rost să rămână deschis, vedem...dar sigur o să se facă "curăţenie" prin topic-uri :)

delphi

Mesaj de delphi » 26 Iun 2007 14:07

pai cum sa nu isi faca lumea de cap cu un asa "moderator" hahahaa... si chiar cine ... esti mha?

bismarck
MesajeCOLON 137
ClasaCOLON Vizitator
CONTACTCOLON

Mesaj de bismarck » 27 Iun 2007 02:38

Eee, n-ai vrea tu sa sti ?

BUTTON_POST_REPLY