vampiri

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Axime5

vampiri

Post by Axime5 »

:twisted: Cati vampiri si varcolaci exista in oras?
si de ce ii considerraaatiii? :evil:
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

"Nici nu-ti imaginezi de cata inteligenta ai nevoie ca sa nu fi niciodata ridicol"
User avatar
pliktisitul
Posts: 19
Joined: 04 Dec 2005 19:49
Clasa: Vizitator
Location: Timisoara

Post by pliktisitul »

ma bucur ca a deskis cineva topicul asta ...ca eu credeam ca nu exista oameni kiar asha de distrushi .....da' dupa ce am vazut acest topic...... mi-am dat seama ca exista oameni mult mai distrushi decat credeam eu....bravo axime5...... :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Hahahaha pliktisitu. Hai ca ai zis-o. Credca a avut o copilarie tare agitata, pardon, are o copilarie agitata. Mai cred ca cine ia recomandat site-ul s-a amuzat inainte. offf... daca ar durea tampenia ar fi multimilionara in dolari. Axime5, crezi ca ce ti-am spus e din tristete? :lol:
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

hai sa nu zicem vampiri sau varcolaci...dar suflete ratacite tot exista...sau strogoi...sunt destui kt sa bantuie macar un suflet viu

nas vrea sa t vad peste cati va ani Pantera Roz...dak ai sti cum o sa ajungi ptr k nu crezi in chestiile astea :roll:
breath with arms wide open one more time
Axime5

Post by Axime5 »

Nici macar la strigoi nu ma refeream.... dar nu stiu cum se spune pe limba voastra altfel la oamenii care distrug in general suflete.... defapt si in mitologie tot aia doreau sa spuna dar nivelul de superstitie era crescut..... acum pantera poate crede in o.z.n( the same thing)... mai bine ar crede in demonii care stau langa ea si nu-i vede.
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

demonii sunt la tot pasul...nai d unde sti c este langa tine in fiecare clipa
tre sa crezi k exista mereu cineva acolo
breath with arms wide open one more time
Axime5

Yes

Post by Axime5 »

Finally some normal people around here! Mai vb.
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

defapt ei sunt normali...cei care nu cred

noi suntem doar niste persoane care gandesc prea departe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Post by marinmeister »

Mai problema nu se pune dak exista in oras.... nu prea cred.... Dar ma rog..... oricum nu a crede ce crede majoritatea te face normal. C ya
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

nam zis k atunci knd o masa mare d oameni crede ceva este considerata normala...
am zis doar k persoanele care cred in vampiri,demoni,vraji si alte chestii dastea sunt priviti k niste ciudati(si dupa logica matematica rezulta k ciudatii astia nu sunt normali)
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Post by marinmeister »

Wrong!!!! Te lasi influentzat de parerile celorlaltzi. Daca tu esti normal si ei nu? Ce zici?
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

pai eu stiu k nu sunt NORMALA...deaia zic k restu sunt normali dak nu cred in c cred eu
breath with arms wide open one more time
marinmeister

Post by marinmeister »

Lolik ejti tare ce fain cataloghezi oamenii cine nu gandeste ca tine e normal....... Nice try, but try again! :))
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 04:22, edited 1 time in total.
Post Reply