PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
fanrapid

Post by fanrapid »

CE porcarie cu supermarketu ala. De ce il fac in stadion? Nu is destule locuri in toata orastia. Poate a avut si primaria niste interese.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai potzi sa fi sigur de asta.Dupa ce ca e si mic stadionu ala acuma il fac si mai mic.Se aprovizeoneaza si primaru gratis cand ii va da drumul. :lol:
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

Romania, Steaua
Europa, Steaua
Oriunde Steaua
Campionii din Ghencea!!
FORTZA STEAUA!!! :D
Steaua merita felicitari si un "bravo" mare pt meciul de azi :roll:
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
UltraBoy

Post by UltraBoy »

ce mai vreti!!!
am demonstrat ca suntem cei mai BUNI!!!
FORZA STEAUA :!: :!:
FORZA STEAUA :!: :!:
FORZA STEAUA :!: :!:
FORZA STEAUA :!: :!:
FORZA STEAUA :!: :!:
UltraBoy

Post by UltraBoy »

pt creatyvboy: ce ziceai ca face STEAUA!!!
eu chiar o sa ma bucur cand dinamo o sa reuseasca si ei asa ceva! dar nu creed ca o sa am sansa!!
Pissoiash

Post by Pissoiash »

Steaua :) Always the best ! :) FORZA STEAUA!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

UltraBoy wrote:pt creatyvboy: ce ziceai ca face STEAUA!!!
eu chiar o sa ma bucur cand dinamo o sa reuseasca si ei asa ceva! dar nu creed ca o sa am sansa!!


Dinamo?.... om vedea.Steaua pica cu Villareal,io zic ca nu mai conteaza viitoru.Atzi aratat cine suntetzi.Bravo ba!!
fanrapid

Post by fanrapid »

Steaua a jucat bine si si-a scos capu din mocirla din ghencea. Pacat ca o picat cu villareal. Sper sa treaca de ei dar nu cred pentru ca fotbalul romanesc nu are valoare.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

ce ma distrati cum va certati care echipa e mai buna...eu tzin cu Poli Timisoara :D :D :D
dar ma bucur mult k a castigat Steaua ...cred k joi toata Romania a fost stelista... bravo lor !!!!!! sper sa treaca si de Villareal
vyruss

Post by vyruss »

fanrapid wrote:Steaua a jucat bine si si-a scos capu din mocirla din ghencea. Pacat ca o picat cu villareal. Sper sa treaca de ei dar nu cred pentru ca fotbalul romanesc nu are valoare.
Tu zici ca fotbalul romanesc nu are valoare deoarece Rapidul nu a putut sa ajunga unde a ajuns Steaua?... presupun ca gandeai in alt fel in cazul in care Rapidul ar fi putut face ce a facut Steaua... dar nu a putut inca...
Steaua a jucat mult mai bine... si a avut noroc si cu terenul.
Are sanse sa bata si in continuare... poate va ploua si atunci... :twisted: :twisted: :twisted:
UltraBoy

Post by UltraBoy »

orice s-ar intampla este un pas inainte!!!!
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Bravo Giulia...esti de-a mea...si eu tin cu Poli Timisoara (nu va lasati indusi in eroare de user)...Si Steaua ii tare...bravo lor! O sa treaca si de Villareal! ... :!: Hai Poli pentru Giulia, Hai Rapid pentru fanrapid si HAI DINAMO!!!...pentru creatyvboy! :P Da tot Poli ii cea mai tare :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

_fanarapid_ wrote:si eu tin cu Poli Timisoara (nu va lasati indusi in eroare de user)...
Ti cu dracu
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:49, edited 1 time in total.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Bai pantera...cred ca tie ti s-o urat de tine ma de te iei de altii...parca nu trebuia sa te abati de la subiect...daca tu esti un extraterestru asta nu inseamna ca si altii sunt! Daca nu ai aflat asta ii o tara libera si pot sa-mi pun ce user vreau...asa ca vezi-ti de treburile tale! Nu am de gand sa ma cert cu toti...nu vreau sa te jignesc(cum faci tu cu altii) da mai masoara-ti din cand in cand cuvintele! Poti sa scrii ce vrei ca eu nu te mai iau in seama...te-am pupat!!!
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

S-a trezit si rozosinul asta sa comenteze :idea: ...totusi, fanarapid, poti sa fi mandra k ai distrat o pantera...ce onoare pe capul tau !
Post Reply