PAREREA VOASTRA DESPRE SPORT (FOTBAL)

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
Post Reply
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Nu te amendeaza nimeni.Stai linistita.Dar daca mai continui sa aberezi si sa ocupi numa spatiu sunt sigur ca o sa te amendeze. :twisted:
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

bravo rozosinule ! pune-o la punct...oricum scrie la shto numai k sa ma dispere pe mine...de parca de-aia nu mai pot eu! da no...sa o lasam sa se simta bine !
:P
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Asha ceva...pai sa vad cine ma amendeaza...tu?... :P :D ...oricum stiu ca te disper draga mea Giulia, ca altfel nu-mi trimiteai mesajele alea...hahahahaha....si ca sa fie legat de subiect...(ca sa nu ma amendeze nenea pantera :wink: )...zic Hai Chelsea!... :P V-am pupat si nu o sa va mai disper...asa des... :)
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Hai DINAMO tu,ca deja am inceput bine cu un 2-0 acasa. :twisted:
UltraBoy

Post by UltraBoy »

deci dinamo nu are nici o treaba!!!!! sa vadem ce facie in continuare!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Las ca vedem noi maine ce face Steaua,ca deja vi s-o urcat la cap UEFA,suntetzi cu nasu pe sus.
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Bai...nu va mai tot certati care ii mai tare...oricum Steaua a jucat super k-lumea astazi si duminica o sa se califice! :D
UltraBoy

Post by UltraBoy »

asa zile tu _fanarapid_!!!
sa se stie!!!
bai patrera daca joaca STEAUA asa cum o jucat in UEFA bate pe dinamo cu 4-0!!
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Abia astept derby`ul cu Steaua.Is curios.Poate ca ai dreptate.
smell

Post by smell »

football sucks!
YOkozuna

Post by YOkozuna »

bwei pai la voi sportul implica numai football
toti hai steau,ba hai rapid ,ba dinamo mai nou hai poli
da de golf ati auzit,de box,de kickboxing,de inot,etc etc
asa ca va rog ..............NU MAI VB DE FOOTBALL
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

smell wrote:football sucks!
E bine ca macar sunt niste oameni inteligenti pe aici care nu se coboara la mintea ta si a lu` YOkozuna cu nici o parte a corpului.Iar thu cand cresti mare nu zgaria cu dintzii. :cry:
Last edited by PanteraRoz on 22 Mar 2005 23:18, edited 1 time in total.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:54, edited 1 time in total.
^Giulia^

Post by ^Giulia^ »

asta e un forum mai! fiecare scrie despre ce are chef ! si daca noi avem chef sa vb de fotbal............vorbim de fotbal !!!!!! f simplu! tu discuta de golf...daca tzi se pare mai interesant! desi nu e...ha ha ha
_fanarapid_

Post by _fanarapid_ »

Ai dreptate Giulia, bv!...da tot nu ma pot abtine sa zic HAI CHELSEA!!! hi hi hi...le-o dat-o la aia de la Bayern...he he...abia astept sa joace si Realu' cu Barcelona...(castiga Realu)...si nu mai zic de Steaua-Dinamo... :D :D :D
Post Reply