visele noastre de aseara...

Aici puteti discuta tot ceea ce doriti fara ca ceea ce este off topic sa fie sters. Singura regula impusa: atentie la limbaj.
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

visele noastre de aseara...

Post by dustangel »

presupun k ati inteles si din titlu la ce se refera acest topic...
dak nu voi explica...
dak simtitiu nevoie sa aflati parerea altora despre un vis pe care lati avut sau doar sa va impartasiti visele...acum aveti unde


me first...
am visat k purtam fusta scurta[chestie ce nu se va intampla niciodata] si ca stateam pe un gard si-l asteptam...in cele din urma a venit si mia mangaiat picioarele spunandu-mi ca o sa fie bine... :shock: [si nimic din toate astea nu este posibil sa se intample]
breath with arms wide open one more time
User avatar
material_girl
Posts: 146
Joined: 04 Oct 2006 18:35
Clasa: Vizitator
Location: somewhere over the rainbow
Contact:

Post by material_girl »

nu stiu restul... da eu am unele vise pe care nu le-as pune pe forum... nici in vise :lol:
I'm not crazy! My reality is just different than yours!
alexandru

Re: visele noastre de aseara...

Post by alexandru »

dustangel wrote:dak simtitiu nevoie sa aflati parerea altora despre un vis pe care lati avut sau doar sa va impartasiti visele...acum aveti unde
credeam ca visele sumt o chestie orecum personala pe care o spui doar familiei, prietenilor apropiati, sau eventual unui psiholog, in nici un caz pe un forum, pe internet :roll: :roll: :roll:
:!: :?: :idea:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Dupa cum se vede, credeai gresit :P
User avatar
dustangel
Posts: 171
Joined: 08 Dec 2005 20:39
Clasa: Vizitator
Location: in iadul de langa cish
Contact:

Post by dustangel »

sa stii k sunt persoane de varsta frageda care pot sa te ajute sa iti deslusesti visele...nu tre sa te duci la un psiholog ptr asta:P
breath with arms wide open one more time
alexandru

Post by alexandru »

dustangel wrote:sa stii k sunt persoane de varsta frageda care pot sa te ajute sa iti deslusesti visele...nu tre sa te duci la un psiholog ptr asta:P
dak as avea nevoie de ajutorul tau fii sigura k am sa-ti trimit un mesaj privat sigur NU ceva sa vada toata lumea :P
PanteraRoz

Re: visele noastre de aseara...

Post by PanteraRoz »

dustangel wrote:dak simtitiu nevoie sa aflati parerea altora despre un vis pe care lati avut sau doar sa va impartasiti visele...acum aveti unde
Daca visezi copil cu tzatza-n gura asezat langa cap de pisic intr-o lingura intoarsa spre rasarit in cupa unui escavator pe malul unui cires......inseamna ca esti paranoica rau de tot. (Vacanta Mare)

Deci....ai niste filme in cap....ai putea face regie
marinmeister

Post by marinmeister »

material_girl wrote:nu stiu restul... da eu am unele vise pe care nu le-as pune pe forum... nici in vise :lol:



pentru asta ai pm..... te asteptam pe privat :)))
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

marinmeister wrote:
material_girl wrote:nu stiu restul... da eu am unele vise pe care nu le-as pune pe forum... nici in vise :lol:



pentru asta ai pm..... te asteptam pe privat :)))

HAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHA :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

dustangel.. la mintea bolnava pe care o ai.. iti dai seama ce parere au oameni despre visele tale?
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
Ryuutsuki
Posts: 1
Joined: 18 Feb 2009 19:41

Post by Ryuutsuki »

Mai Qndy... sa stii ca nu-i bine ce faci. Nu ii frumos sa vorbesti asa cu Dust, she's(assuming it's a she... otherwise that whole dream thingie would be just too gay) got feelings too, you know? Asa ca ar fi frumos sa-ti ceri scuze oficial, in public(pe forum).
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Re: visele noastre de aseara...

Post by bismarck »

Ryuutsuki, Qndy si dustangel n-au mai dat pe-aici de multa vreme, deci si daca-si cere scuze, cred ca ar fi in zadar. Oricum, ai dreptate, ar fi frumos din partea lui :lol: ....numai sa-l si asculte cineva.
PanteraRoz

Re: visele noastre de aseara...

Post by PanteraRoz »

Asta nu prea da pe la scoala.....vrei sa mai intre si pe forum :lol: :lol:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Re: visele noastre de aseara...

Post by bismarck »

Aici iti dau dreptate :lol: . Pe Qndy l-am vazut mai des in Brevis decat la scoala....da uite asa, o sa termine si el clasa a 12-a si o sa ia si nota mare la Bac 8)
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Re: visele noastre de aseara...

Post by qndy »

N-am plecat deci..

:( S-a terminat
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
Post Reply