forumul este numai pentru absolventi si elevi?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
pozy

forumul este numai pentru absolventi si elevi?

Post by pozy »

Da...am o intrebare...legata de sectiunea elevi a forumului..."Cati elevi credeti ca vor posta pe acest forum?" avand in vedere numarul celor cu internet acasa...si numarul celor care stiu ca exista acest site? :?:
Astea fiind spuse..ma duc la culcare ,k maine am teza!Bye :cry:
vyruss

Post by vyruss »

Destui. Tinand cont ca exista si internet cafe-uri... dar majoritatea stiu doar sa dea dublu-click pe iconitza de la mIRC/YM/Altele -> connect.
Eu ma intreb cati din scoala stiu sa scrie pe un forum ;) Si nu cred ca sunt singurul... poate ca ar trebuii crata o sectiune numita "ajutor"... sau sa se faca un curs la ore... nu mai dau detalii. :lol: :lol: :lol:
GaBrRiEl

Post by GaBrRiEl »

nu sunt de acord in legatura cu ce ai zis vyruss :oops: ,Ca daca ai internet 24 de ore ( cum ai tu ) nu poti sa te compari cu unu care intra o data pe saptamana 2 ore :P :P , In curand o sa afle multa lume pagina asta pt ca este pusa pe canalul #Aurel-Vlaicu , dar nu va ganditi ca daca voi stiti sa dati mai mult de doua click-uri ceilanti nu o sa invete :D :D :D , Numai bine :wink:
symaco

Post by symaco »

pe forumul acesta tre sa scrie neaparat elevi sau fosti elevi ai liceului vlaicu? :?: eu am terminat in chimic,am voie sa mai scriu pe aici? :roll:
symaco

Post by symaco »

si mai o intrebare:cum as pputea lua legatura cu doamna chindea simona fosta profesoara al liceului chimic,actual a liceului vlaicu?
Admin
Site Admin
Posts: 10
Joined: 23 Nov 2004 14:43
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

raspuns symaco

Post by Admin »

symaco wrote:pe forumul acesta tre sa scrie neaparat elevi sau fosti elevi ai liceului vlaicu? :?: eu am terminat in chimic,am voie sa mai scriu pe aici? :roll:
Nu. Lor le este dedicat forumul, dar se pot inscrie si pot posta si alte persoane.
symaco

Post by symaco »

multumesc pt raspunsul promt! :D
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Se vede ca prea putzini sunt interesati de acest site sau forum.Ar trebui deja din cei 27 de utilizatori sa posteze.Ar trebui deja sa fie deja plin de discutzii sau subiecte......sau sunt in pana de idei.....sau asteapta ca cineva sa dea tonul?
Admin
Site Admin
Posts: 10
Joined: 23 Nov 2004 14:43
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Post by Admin »

Probabil pantera roz are dreptate. Oricum nu s-a facut propaganda printre elevii acestei scoli. Probabil majoritatea nici nu stiu ca exista site-ul, iar din cei ce stiu putini se descurca intr-un forum.
Sau poate nu a postat cineva un subiect interesant.
Nu exista o tema de discutie interesanta.
Poate cel care va posta o tema ce va genera dezbateri furtunoase va fi chiar pantera roz. Poate nu, poate da.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

Atata timp cat este forumul liceului, nu vad de ce nu s`ar face propagnda. :wink: Se pot face spre exemplu anunturi in pauze :roll: . Nu poate fi chiar asa de greu... poate ca sunt si multi din cei care stiu ce este un forum si nu au aflat de existenta acestuia.
Si inca ceva...de ce nu sunt activate avatarele(imaginile asociate) :roll: ?
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
raider

Post by raider »

Avatarurirle au fost activate.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

raider wrote:Avatarurirle au fost activate.



Bine ba Raidãr daca tu zici.In afara de caini si pisici nu am ce sa aleg.Macar daca ar exista "Browse" sa imi iau si eu de pe net.
Admin
Site Admin
Posts: 10
Joined: 23 Nov 2004 14:43
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Post by Admin »

Exista mai multe categorii pentru avataruri. Trebuie ca mai intai sa-ti selectezi categoria, apesi butonul de langa (go sau du-te, in functie de limba aleasa) si ti se incarca imaginile din categoria aleasa. In prezent exista urmatoarele categorii: animale, desene, wb(personaje din desenele animate ale warner bros), tipi, tipe si ut2003. Sper sa fie avataruri pt. toate gusturile.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:14, edited 1 time in total.
vyruss

Post by vyruss »

GaBrRiEl wrote:nu sunt de acord in legatura cu ce ai zis vyruss :oops: ,Ca daca ai internet 24 de ore ( cum ai tu ) nu poti sa te compari cu unu care intra o data pe saptamana 2 ore :P :P , In curand o sa afle multa lume pagina asta pt ca este pusa pe canalul #Aurel-Vlaicu , dar nu va ganditi ca daca voi stiti sa dati mai mult de doua click-uri ceilanti nu o sa invete :D :D :D , Numai bine :wink:
mdeah... era ceva normal sa ai ceva de comentat :P
uhm... ai canal cu X... ma intreb cati din vlaicu intra pe el... ca eu am vazut ca lumea de pe acolo e de pe dincolo... si cam greu dau si ei 2 click-uri ca sa se uite daca zice cineva ceva pe canalul cel mircific :D misto.
Aaaaa... totusi daca am eu inet 24 de ore pe zi aia nu inseamna ca le petrec acolo... dar totusi stau mai mult de 2 ore pe inet... in care am invatat sa scriu pe forum :D
Post Reply