un site nou inseamna si o legatura mai stransa intre elevi?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
vyruss

Post by vyruss »

Cred ca zicea ca nu are nimeni curaj sa scrie ceva de rau despre un profesor... ca va ramane corigent! Iar despre expresia de la sfarsit prefer sa iti dea el o explicatie... sa nu trag eu concluzii proaste...
User avatar
PopaDaniel
Posts: 77
Joined: 23 Nov 2004 15:19
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

Post by PopaDaniel »

Se pare ca totusi mai intra ceva profesori pe aici. Dar daca doriti sa discutati cu ei pe forum de ce nu-i provocati?
Poate ar trebui. Ar fi bine daca s-ar deschide un dialog intre profesori si elevi.
Trebuie doar ca cineva sa faca acest pas.
Eu am incercat asta prin subiectele propuse.
Acum e randul vostru, al elevilor sa faceti urmatorul pas.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:18, edited 1 time in total.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

PanteraRoz... eu nu m`am sfiit pana acum chestii de genul asta de fata cu un profesor, dar din pacate unii dintre ei nu stiu care e limita dintre viata mea la scoala si viata mea in afara scolii. eu una nu`mi permit sa judec un profesor pentru ce face el in viata lui personala, dar el de ce si`ar permite? :roll:
Last edited by L0stS0ul on 14 Feb 2005 15:09, edited 1 time in total.
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Delete
Last edited by PanteraRoz on 03 Mar 2010 03:18, edited 1 time in total.
User avatar
PopaDaniel
Posts: 77
Joined: 23 Nov 2004 15:19
Nume: Popa
Prenume: Daniel
Clasa: Profesor

atitudine

Post by PopaDaniel »

Si eu am fost la randul meu elev. Ca elev am invatat ca respectul pentru dascali nu se termina la poarta scolii, asa cum profesorul (vorbim de profesorii adevarati nu de cei care merg la scoala ca la un serviciu oarecare) este profesor si in afara scolii. E drept ca in afara scolii pot aparea si altfel de relatii, de amicitie, intre profesori si elevi, dar fiecare dintre ei trebuie sa stie care-i este locul.
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

pai eu nu am spus ca dupa poarta scolii dispare si respectul pentru profesor, ci din contra, apare respectul meu pentru viata sa privata. si nu cred ca pe un profesor il intereseaza ce fac eu cu viata mea in afara scolii, atata timp cat il respect.
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Pai unii si in afara scolii isi imagineaza ca inca mai sunt la ore.
vyruss

Post by vyruss »

Care?
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Te simtzi? io zic sa nu
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

nu prea cred k o sa vedem alti profesori inafara de cei de info p forum asa k nu prea stiu cum am putea sa ii provocam la ... ceva :) mi`e greu sa cred k unii din profesori(nu dau nume) stiu c este un forum sau c ar trebui sa faca p aici :lol: asa k ... `om trai si `om vedea
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Multi nu vor sa inteleaga ca acesta e doar un forum.Daca acuma scriu ca am sa intru maine in scoala cu grenada osa ma ajtepte la poarta sii o sa ma dezbrace....dar defapt eu doar am scris.Unii scriu ca asa e,unii scriu din placere,altii scriu ca sa ocupe spatiu (Ex. vyruss).om vedea da
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

PanteraRoz sa sti ca ar fi chiar o idee buna Am scapa de la ceva ore, am aparea la tv, ne`ar vedea toata tara ... asa ca ia zi pe cand sari cu o amenintare?? :) can`t wait
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

Tinem lagatura
Lil-o-me

Post by Lil-o-me »

deabea astept mai multe detalii si o data fixa :) ASL placut in continuare pentru toti cei care se dau hackeri si se aselesc p mirc
Post Reply