Stiti ce e iubirea?

Locul de intalnire al elevilor CNAV care pot discuta aici tot ce doresc dar fara a iesi din topic.
PanteraRoz

Post by PanteraRoz »

qndy wrote:
Just wrote:sa.ti zic o chestie, fantomele sunt spirite ale raului ,nu ale binelui,oricat de inofensive ar fi. gandeste.te D-zeu nu are grija de cei care mor?? hmm
Sunt curios de o treaba.. Fantomele alea stiu ce e "Dragostea" adevarata, Fizic vorbind.. sa stiu sa imi gasesc una
Auzi....vrei sa-l simti?
Axime5

Post by Axime5 »

:D nu credeam k o sa continuati atat.... de cand tot vb pe aici eu am terminat liceul.... dar ma bucur... tineti-o tot asa!!!!!!!!!!
BTW: nu cred k exista fantome... poate doar dracusori :twisted:
User avatar
L0stS0ul
Posts: 110
Joined: 14 Jan 2005 23:38
Clasa: Vizitator
Location: somewhere...lost in the fog...
Contact:

Post by L0stS0ul »

God..stau in fata calculatorului si-mi fac cruci.you people are crazy and need to get out!!!ce floare e cu targismele astea emo?la 18 ani credeti ca ati trecut prin toate, ati iubit, ati suferit, nu veti mai gasi niciodata iubirea...am doar un lucru de spus : sunteti lame!habar nu aveti ce-i aia viata pentru ca toata ziua stati in casa si va plangeti de mila pentru problemele voastre inchipuite.sunt copii de varsta voastra care n-au parinti, n-au o mana, muncesc sa-si intretina fratii.aia au probleme, nu voi, care ati fost o data parasiti si v-ati taiat o vena.
buna, acum despre iubire.zicea cineva ca nu exista decat daca e din doua parti.that`s full of shit.in orice relatie interumana este o persoana care iubeste mai mult.ce e iubirea?zicea cineva, ea se filosofeaza, si ca orice sentiment e ceva abstract.material ea nu exista, exista doar dovezi de iubire.si oricum suntem la varsta la care fiecare relatie-fie ea de iubire, sau doar de prietenie-aduce ceva nou, si prin fiecare relatie ne formam personalitatea si o idee despre dragoste.ce inteleg eu prin iubire in mometul de fata, fie ea in orice forma a ei -adica fata de mama, fata de cea mai buna prietena, etc-, vad o relatie de incredere si sprijin reciproc, si stiu ca as fi in stare pentru aceste cateva persoane (3-4) sa fac orice si stiu ca as primi acelasi lucru in schimb.pe asta se cladeste sentimentul de iubire, asta e fundatia ca sa spun asa.si in aceste relatii, esti dispus sa dai orice, fara a astepta nimic in schimb.
in fine, e 1 noaptea si deja nu-mi mai pot lega ideile :) o sa revin.
p.s. PanteraRoz, mi-a fost dor de posturile tale :D

LE: in loc de "floare", era un cuvant mai putin placut =))
"don`t make somebody a priority, when they only make you an option..."
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Post by bismarck »

Tie ti-era dor de Pantera ? Ei, mie mi-era dor de posturile tale, sincer :lol:
qndy
Posts: 23
Joined: 27 Sep 2007 06:20

Post by qndy »

PanteraRoz wrote:
qndy wrote:
Just wrote:sa.ti zic o chestie, fantomele sunt spirite ale raului ,nu ale binelui,oricat de inofensive ar fi. gandeste.te D-zeu nu are grija de cei care mor?? hmm
Sunt curios de o treaba.. Fantomele alea stiu ce e "Dragostea" adevarata, Fizic vorbind.. sa stiu sa imi gasesc una
Auzi....vrei sa-l simti?
daaaa :))
-We are so friendly we scare ourself here to silence-
PanteraRoz

Re: Stiti ce e iubirea?

Post by PanteraRoz »

Na hai ca in 2007 am inteles cum statea cu iubirea. Acum in 2009? :lol: :lol:
User avatar
bismarck
Posts: 137
Joined: 13 Oct 2005 09:42
Clasa: Vizitator
Contact:

Re: Stiti ce e iubirea?

Post by bismarck »

Fara iubire anu` asta ca e criza economica. Nici iubirea nu rezista crizei : :lol: . Se asteapta zile mai bune pentru o iubire mai patimasa :lol:
danibalea1
Posts: 1
Joined: 22 Aug 2023 19:11
Nume: Daniela
Prenume: Balea
Clasa: Vizitator

Re: Stiti ce e iubirea?

Post by danibalea1 »

Erectil este un supliment special formulat pentru a aborda disfuncția erectilă și pentru a promova potența, libidoul și performanța optimă în timpul actului amoros. Amestecul său puternic de ingrediente naturale are ca scop creșterea fluxului sanguin în zona genitală, ceea ce duce la erecții mai ferme și de durată mai lungă. Prin stimularea dorinței sexuale și creșterea rezistenței, Erectil se străduiește să îmbunătățească satisfacția sexuală generală și să restabilească încrederea în relațiile intime.
Post Reply